-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Sen Anlat Karadeniz Aslan Gerçek Adı

Sen Anlat Karadeniz Aslan Gerçek Adı Fahri Öztezcan beydir. Sen anlat Karadeniz dizisinde Fahri Öztezcan Aslan karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Sevilerek izlenen dizide yeni sezonda bir çok oyuncu dahil oldu. Dizi hayranlarının ise en çok merak ettiği konulardan birisi de SAK dizisi Aslan karakteri ile Asiye arasında ne tür bir ilişki olduğu konusu oldu. Aslan ile Asiye kardeş mi yoksa eskilerden kalma bir arkadaşlık ilişkisi mi var ilerleyen bölümlerde bu sorunun yanıtını hep birlikte göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz Aslan Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan Fahri Öztezcan dizisi Aslan rolü ile ekranlara gelecek. Asiye karakteri ile olan ilişkisi ise izleyenler tarafından oldukça merak edilmişti.

Sen Anlat Karadeniz Fahri Öztezcan Kimdir?


Sen Anlat Karadeniz Dizisine yeni katılan Aslan karakterini canlandıran Fahri Öztezcan Eskişehir ilinde 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Yengeç burcu olan oyuncuyu dizi hayranları Eşkıya dünyaya dizisinden Akif karakteri ile hatırlarlar. Başarılı oyuncu İlyas karakteri ile Diriliş dizisinde rol almıştı. Daha sonra ise Yusuf karakteri ile  Cinnia: Ifrıtın Diyeti isimli projede yer alan oyuncu  Çukurdere (Bir Mucize Olsun) isimli proje sonrasında bu yıl  Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ekranlara geliyor. Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Anlan Karakterini canlandıran oyuncuya başarılar diliyoruz.

Başarılı oyuncu Yeditepe Üniversitesi GSF Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Mavi Kelebekler, Aşkın Bedeli ve Diriliş Ertuğrul gibi önemli dizi ve filmlerde rol almıştır. Oyuncu dizi ve filmler dışında müzik ile de ilgilenmektedir. Gitar çalan başarılı oyuncunun Çoğalmalıyız isimli  albümü bulunmaktadır. Bekla Algan ve Ayla Algan isimli hocalardan  oyunculuk dersleri de alan oyuncu aynı zamanda spor ile de ilgilenmektedir.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder