-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kargo İle Evlere İş Veren Güncel Firmalar 2022

Kargo İle Evlere İş Veren Güncel Firmalar 2022 

Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları ile boş vakitlerinde evlerde yapılabilecek olan işlere talep oldukça fazla olmaktadır. Özellikle küçük şehirler ve ilçelerde evlere iş veren firmalar pek olmadığından bu işi yapmak isteyenler  Kargo ile Evlere İş Veren Firma Adreslerini merak etmektedir.  Ülkemizde bir çok şirket ve işveren zaman zaman  evlerde yapılmak üzere iş vermektedir. Bazı firmalardan bizzat gidip yapacağınız işin malzemeleri almanız gerekir iken bazı firmalar ise evde yapılacak olan iş için gerekli olan malzemeleri kargo aracılığı ile göndermektedir.

Kargo İle Evlere İş Veren Güncel Firmalar 2022
Kargo İle Evlere İş Veren Güncel Firmalar 2022 

Kargo İle Evlere İş Veren Firma Listesi 2022


Kargo aracılığı ile gönderilen malzemeler evlerde işlendikten sonra tekrar kargo ile işi veren firmaya gönderilmektedir. Bu yolla yapılacak işlerden elde edilen gelirlerde banka hesaplarına veya PTT kanalı gibi ödeme yöntemleri ile işi yapan kişilere ödenmektedir.

Firmalar Neden Evlere Kargo ile İş Vermektedir?


Evlere iş veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle fabrikasyon ve bant tarzı olmayan daha çok el işçiliği gerektiren oyalayıcı olan ve bayanların ellerinin daha yatkın olduğu işleri evlerde yaptırmak isterler. Böylelikle enerjilerini daha zor ve büyük fabrikasyon bant işleri için kullanırlar. Evlerde hazırlanan küçük ve yan parçalar ise hazır olarak geldiğinden bantlarda kullanılır. İşletmeler bu tarz işler için işçi almak yerine böyle yöntemler uygulamaktadır. İşçi maliyetleri arasında yer alan maaş, SSK, yol ve yemek parası gibi giderlerden de kurtulmuş olurlar. Ancak asıl sebep bu küçük işlerin fabrika ortamlarından daha çok evlerde seri ve hızlı olarak yapılmasıdır. Eğer Emeklilik günleriniz yaklaşıyor ve emeklilikte hangi işi yapacağınıza karar veremiyor iseniz Emekli Olacaklar için Ucuz İş Fikirleri konulu yazıya geçiş yapabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Hangileridir?


Kargo ile Evlere İş Veren Firma Adreslerine geçmeden önce evlere iş veren firmaların hangi tarz firmalar olduğuna bakalım isterseniz. Genellikle büyük  firmalar bulundukları bölgelerde kendileri için çalışan fason iş yerlerine bazı parçaları üretmeleri için verirler. Bu küçük işletmeler büyük fabrikalardan aldıkları bu işleri istenilen sürede teslim etmekle yükümlüdürler. Büyük firmalar küçük firmalara iş verirken oldukça katı sözleşmeler yaparlar. Büyük firmalardan işi alan küçük işletmeler bu işleri zamanında teslim etmek amacı ile işçilerini yoran ve onlara zaman kaybettirecek çoğul parçaların evlerde herkes tarafından kolaylıkla montaj edilebilecek olanlarını bazen bizzat evlere götürerek bazende çalıştığı kişilere kargo ile göndererek iş vermektedirler.


Evlere İş veren firmalar genellikle kendi bulundukları bölgelerde veya yakın çevresinde evlere iş vermektedir. Firmalar zaman zaman bu işleri gazete veya internet siteleri aracılığı ile ilan eder. Evlere iş veren firma adreslerine ulaşmak için size düşen öncelikle çevrenizde bu işi yapan olup olmadığı konusunda araştırma yapmak olmalıdır. Zira bir tanıdık aracılığı ile bu işe başlamak sizi aramalardan kurtaracaktır. Böyle bir tanıdığınız yok ise internet ortamında arama yapabilirsiniz. İş Bulma sitelerinde kendinize ait ilanlar bırakabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan evlere iş ilanlarına oldukça fazla başvuru yapılmaktadır. Özellikle milk defa bu işi yapacaklar hemen bu işe girmek isteyecektir. Ancak yapılacak işin ne kadar yorucu ve zaman aldığı kaç para kazandırdığı konuları oldukça önemlidir. Bu sebeple yapılacak işi daha önce yapmamışsanız eğer bu iş ile ilgili araştırma yapmalısınız. Evlere iş veren firmalar genellikle bu işleri birim olarak hesaplarlar. Yani önce kendi elemanlarına bir parçanın ne kazar zamanda yapılabileceğini öğrenirler. Daha sonra ise işin birim maliyeti hesabını yaparak en düşük tutardan evlere verirler.

Kargo ile Evlerde Yapılabilecek Olan İşler Nelerdir?


Evlerde yapılabilecek olan işler daha ağırlıklı olarak ufak parçalardan oluşan montaj ve paketleme işleridir. Firmalar size sayı olarak örneğin 1000 tane kalem toplama işi veya 1000 tane mandal paketleme tarzı iş vermektedirler. Bu işleri bizzat getirebilecekleri gibi sizde gidip teslim alabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise bu malzemelerin size kargo ile gelmesidir. Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar sizlerin adreslerine yapılacak olan iş için gerekli malzemeleri gönderirler. Bu iş için size belli bir süre verirler. Bu süre sonunda sizde tamamladığınız işleri aynı kargo ile iş yerine gönderirsiniz. 

Peki Evde Hangi İşler Yapılabilir?

Nikah Şekeri, Kına Paketleme

Yaz sezonlarında sünnet ve evlilik düğünlerinde oldukça artış yaşanmaktadır. Bu sezonlarda organizasyon şirketleri veya direk düğün malzemesi satan iş yerleri Nikah şekeri ve Kına Paketleme için Kargo ile evlere iş vermektedirler.

Mandal Paketleme

Yaz veya kış sezonunda oldukça fazla bir talep gören işlerden olan Mandal paketleme işi de kargo ile evlere iş olarak verilmektedir.

Kalem Montajı ve Kalem Paketleme

Hazır olarak kullandığımız bazı kalemlerin yayları ve içlerindeki malzemeleri birleştirmek el emeği ile yapılan işlerdendir. Kullanıma hazır hale getirilen kalemlerin paketleme işleri de kargo ile evlere verilmektedir.

Mantı-Sarma-Börek-Kurabiye İşleri

Ev hanımlarının yaptıkları işlerden olan yemekler de oldukça fazla rağbet göstermektedir. Ancak evlerde yapılan yemek tarzı işler kargo ile yapılması zor olan evde iş çeşitlerindendir.

Takı-Bileklik-Kolye Toplama İşi


Hemen her köşe başında açılan takıcı dükkanlarındaki ürünler öyle kolay kolay gelmiyor o tezgahlara. Bir çok takı evlerde hanımların ellerinden üretilerek o tezgahlara gelmektedir. Kargo ile Evlere İş Veren Firmaların başında takı incik boncuk işleri gelmektedir. Ancak baştan söyleyelim küçük çocuk var ise bu iş size göre olmayabilir.

Kargo ile Evlere İş Veren Firmaların Telefonları

Kargo ile evlere iş veren firmaların telefon numaralarını sizler için araştırdık. Ancak yanıltıcı olmaması açısından kimin doğru firma olduğu kimin dolandırıcı olduğu konusunda net bilgi sahibi olmadığımız için burada paylaşmıyoruz. sitemizin yorum bölümüne hangi işe yatkın olduğunuzu yazarak iş verenlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak hiç bir şekilde internet ortamında açık kimlik bilgilerinizi vermeyiniz.

İstanbul Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar

Kargo ile iş veren firmalar en çok İstanbul bölgesinde bulunmaktadır. Türkiye ekonomisinin kalbi konumunda olan İstanbul ilinde bir çok irili ufaklı firma bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle ufak el işçiliği gerektiren işleri kargo ile evlere göndermektedir. İstanbul Kargo ile evlere iş veren firmalar genellikle sanayi ve organize sanayi bölgelerinin bulunduğu İkitelli, Merter, Topkapı gibi bölgelerde daha fazladır.

Ankara Kargo İle Evlere İş Verenler 

Başkent Ankara memur kenti olma özelliği ile ön plana çıkmanın yanı sıra bir çok sanayi sitesini içinde barındıran büyük şehirlerden birisidir. Ankara Organize Sanayi Bölgesinde kurulu olan firmalar ile çalışan küçük iş yerleri evde yapılabilecek olan işleri kargo ile evlere göndermektedir. Ankara Kargo ile evlere iş veren firmalara ait bilgilere yakın çevrenizden veya yerel olarak faaliyet gösteren yazılı ve görsel basından ulaşabilirsiniz.

İzmir Kargo İle Evlere İş Verenler

Ege bölgemizin gerek sanayi gerekse turizm olarak en gelişmiş ili olan İzmir ilinde bir çok firma evlere kargo ile iş imkanı sunmaktadır. Turizm bölgelerinde oldukça fazla tüketilen yiyeceklerden olan  midye açma işi oldukça revaçtadır. Bunun yanı sıra İzmir ilinde irili ufaklı bir çok sanayi firması da evlere iş vermektedir.

Konya Evlere İş Veren Firma Adresleri

Yüz ölçümü ve ilçe sayısı ile Türkiye'nin en büyük illerinden olan Konya ilinde bir çok ilçe bulunmaktadır. İlçeler ise İl merkezlerine oldukça uzaktır. Bu sebeple Konya Kargo ile evlere iş veren firmalar oldukça fazladır. Konya ilinde yerel medya kuruluşları ve yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızda evlerde yapılabilecek olan işler hakkında bilgi sahibi olabilir ve sizde aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.


Eskişehir Kargo ile evlere iş veren firmalar 


Eskişehir ili organize sanayi bölgesi olarak oldukça gelişmiş illerimizden birisidir. Son zamanlara şehre turizm içinde gelen oldukça fazla kişi bulunmaktadır. Eskişehir ilinde diğer illerden farklı olarak beyaz altın olarak nitelendirilen lüle taşı işçiliği evden yapılan işler arasında oldukça popülerdir. Lüle taşı işçiliği el ile yapıldığından ve hediyelik olarak oldukça fazla satıldığından bir çok firma evlere pipo ağızlık tespih gibi işler vermektedir. Bunun yanı sıra diğer sanayi malzemelerinden ufak işçilik olarak görülenlerde evlerde yapılmaktadır.

Kargo İle Evlere İş Alırken Dikkat Edilecek Konular

Öncelikle bu alanda ek iş yaparak aile bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız iyi araştırmalar yapmalısınız. Kimse size evde oturduğunuz yerden öyle bedava para vermez. Para verenlerde sizi oldukça yorarlar. Evlere yapılan işlerde genellikle 3-4 kişi çalışarak bir nebzede olsa para kazanılmaktadır. İnternet üzerinde gördüğünüz oturduğun yerden 5000 TL 10000 TL gibi ilanlara itibar etmeyiniz. Size verilen işlerin adet fiyatları kuruş cinsinden hesaplanmaktadır.

Bunun dışında internet ten bulduğunuz numaralara veya adreslere kesinlikle kredi kartı veya TC kimlik numaranızı vermeyiniz. Dolandırıcılar her alana olduğu gibi evden bir kaç kuruş kazanmak isteyenlerinde paralarına göz dikmiş durumdadır. Bu sebeple bu konuda iyi araştırma yapmalısınız.

Kargo ile Evlere İş Veren Firma Adresleri ve Telefon numaraları ile evden yapılacak işler hakkında hazırlanan yazımızın burada sonuna geldik. Evden İş yaparak aile bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız açık kimlik bilgilerinizi vermeden yorum bölümüne yapabileceğiniz işler hakkında kısa açıklamalar yapabilirsiniz. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder