-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gülümse Kaderine Dizisi Eda Gerçek Adı Nedir?

Gülümse Kaderine Dizisi Eda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bahar Şahin'dir. Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizide rol alan Bahar Şahin Eda rolü ile dizinin başrol oyuncuları arasında yer alıyor.

Gülümse Kaderine Dizisi Eda Gerçek Adı Nedir?

Eda karakterini canlandıran Bahar Şahin hakkında detaylara dizifilmtv farkı ile haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gülümse Kaderine Dizisi Eda Kimdir? 

Dizide Eda ve Yaren birlikte yurtta büyümüşlerdir. Gülümse Kaderine dizisi Eda rolü ile ekranlara gelen Bahar Şahin Başkent Ankara'da 4 Mayıs 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Artvin ili nüfusuna kayıtlı olan Dizifilmtv oyuncusu olan Bahar Şahin bir çok sinema ve dizi filminde oynamıştır. Okul yıllarından itibaren tiyatro ile haşır neşir olan başarılı oyuncu küçük yaşlarda ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiş. 

Şimdilerde Gülümse Kaderine Dizisi eda karakteri ile kariyerine devam eden Bahar Şahin dizi kariyerine 2015 yılında yayınlanan O Hayat Benim dizisi ile başlamıştır. İki yıl sonra Oha Diyorum isimli projede yer alan oyuncu aynı yıl Yol Arkadaşım isimli filmde rol almıştır. Bu dizinin 2. sinde de rol alan oyuncu Naz karakterini canlandırmıştır. Zalim İstanbul dizisinde 2 senedir rol alan oyuncu Bu dizide Ceren rolünü oynamıştır.

Gülümse Kaderine Dizisi Eda rolünü canlandıran Bahar Şahin hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder