-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gülümse Kaderine Dizisi Yaren Gerçek Adı Nedir?

Gülümse Kaderine Dizisi Yaren karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sude Zülal Güler'dir. Fox tv ekranlarında ilk bölümü ile geçtiğimiz günlerde ekrana gelen dizinin ana karakterleri arasında yer alan Sude Zülal Güler hakkında detaylara dizifilmtv farkı ile haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gülümse Kaderine Dizisi Yaren Gerçek Adı Nedir?
Gülümse Kaderine Dizisi Yaren Gerçek Adı Nedir?


Gülümse Kaderine Dizisi Yaren Kimdir?

Gülümse Kaderine Dizisinde Yaren diğer bir karakter olan Gülümse Kaderine Eda ile birlikte yetiştirme yurdunda büyümüş birisidir. Birbirlerini kardeş ten öte gören ikili dizinin iki ana karakterini oluşturmaktadır. Yaren'in en büyük hayali okuyup doktor olmaktadır.

Dizide Yaren karakterini canlandıran Sude Zülal Güler,  İstanbul ilinde 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Makedonya'lı olan oyuncu dizi kariyerine ilk olarak 2013 yılında Çınar isimli dizi ile başlamıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem, İsimsizler Kazara Aşk gibi dizilerde rol alan oyuncunun rol aldığı dizi film tv projeleri ise şunlardır. 

2015 Mayıs Kraliçesi

2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem

2017 İsimsizler

2020 Şeref Sözü

2021 Kazara Aşk

2022- Gülümse Kaderin

2018 Keşi

Gülümse Kaderine Dizisi Yaren karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder