-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Hakim Dizisi Pusat Kimdir? Cem Söküt

Hakim Dizisinde Pusat karakterini canlandıracak olan Cem Söküt Kimdir? Nerelidir? instagram adresi nedir? Detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Hakim Dizisi Pusat Kimdir? Cem Söküt
Hakim Dizisi Pusat Kimdir? 

Hakim Dizisi Pusat Kimdir?

İlk bölümü geride bırakan atv ekranlarının yeni dizisi Hakim oyuncu kadrosunda yer alması beklenen Genç oyuncu Cem Söküt dizide  Pusat karakterini canlandıracak. Dizide  Gülbahar’ın sağ kolunu canlandırması beklenen Pusat karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. 

Pusat karakteri Gülbahar’ın yakın adamları arasında olan birisidir.  Gülbahar’ın yeğeni olan Pusat sokaklarından aldığı bilgileri  Gülbahar'a ileten kişidir.  Cevdet ile de birebir temas halinde olan Pusat Cuma’nın ölmesine sebep olan kişidir.

Cem Söküt Kimdir?

Şimdilerde Hakim Dizisi Oyuncu Kadrosunda yer alan ve bu dizide Pusat rolü ile tv ekranlarında yer alan Cem Söküt ilk olarak Sıfır Bir dizisi ve daha sonra ise Çukur dizisi ile ekranlara gelmiştir. Çukur dizisinde Yılmaz karakterini canlandırmıştır. Duran isimli dizide de 2022 yılında rol alan oyuncu Adem karakterini canlandırmıştır. Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder