-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi Derya Savcı Kimdir? Gerçek Adı

Yargı dizisi Savcı Derya kim? Şükran Ovalı kaç yaşında, nereli, eşi kimdir? Detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yargı Dizisi Derya Savcı Kimdir? Gerçek Adı
Yargı Dizisi Derya Savcı 

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen fenomen dizisi Yargı tüm heyecanı ile devam ederken diziye son olarak Derya Savcı karakteri dahil oldu. Engin'in katilinin de bu bölümde belli olması beklenen dizide artık taşlar yerine oturmaya başladı. 

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı, Yargı dizisine Savcı Derya karakteri ile 13 Şubat Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümde dahil oluyor. Başarılı ve sevilen  oyuncu, yargı dizisinde Pars Savcının yerine mi gelecek hep birlikte izleyeceğiz. Dizide Derya karakteri ile yer alan  Ovalı, İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tamamlamıştır. 

Kanal D ekranlarının sevilen ve en çok izlenen dizisi Yargı oyuncu kadrosunda Şükran Ovalı, Savcı Derya rolü ile dahil oldu. Güzel oyuncu, son olarak Şeref Bey adlı internet dizisinde yer almıştı. TV ekranlarında Menajerimi Ara dizsine konuk oyuncu olarak katılan Ovalı, Yargı dizisinde dengeleri değiştirecek. İşte, Şükran Ovalı dizileri...

Yargı Dizisi Derya Savcı Kim? 

Yargı Dizisi Savcı Derya rolünü canlandıran Şükran Ovalı, 1 Nisan 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İzmir, Bahçelievler'de çocukluğu geçen oyuncu, Mustafa Urcan İlköğretim Okulu'nda okuduktan sonra Fevzi Çakmak Ortaokulu'ndan mezun oldu. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder