-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Geliri Olmayana 2022 Yılında Anında 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Geliri Olmayana 2022 Yılında Anında 10.000 TL Kredi Veren Bankalar ve Geliri Olmayana 10 Bin TL Kredi Verme Koşulları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Geliri Olmayana 2022 Yılında Anında 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar
Geliri Olmayana 2022 Yılında Anında 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar 

Geliri Olmayana 2022 Yılında Anında 10.000 TL Kredi Veren Bankalar 

Eskiden para ihtiyaçlarımızı yakın çevremizden borç alarak karşılarken artık günümüzde hemen en yakın banka şubesine gidiyoruz. Düzenli geliri olanların Banka Kredi Notları da düzgün ise kredi kullanmalarında hiç bir sakınca yok iken düzenli bir gelir sahibi olmayanların ise kredi kullanmaları biraz zorlaşmaktadır. Bankalardan kredi kullanmak isteyen ve düzenli geliri olmayanlar anında kredi veren bankaların hangileri olduğunu araştırmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere Geliri Olmayanlara Anında 10 Bin TL. Kredi Veren Bankalar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Bankalardan en kolay kredi kullananlar genelde düzenli gelire sahip devlet memurları. İyi bir maaş bordrosuna sahip olan işçiler ve esnaflar dır. Düzenli gelirleri bankalar tarafından bilinen özellikle maaşlarını aldıkları bankalardan kredi kullanmak isteyenlerden bankalar kefil veya diğer bazı evrakları istemezler.

Geliri Olmayanlara Anında 10 Bin TL. Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Almak aslında çok kolay değildir. Ancak günümüzde bankalar kredi verdikleri müşterilerinin kredi notlarında bakarak kredi imkanları sunmaktadırlar. Bankalardan gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredi kullanmak istiyorsanız sizinde kredi notunuzun iyi durumda olması gerekmektedir. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar genelde daha önce çalıştığınız ve ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamadığını bankalardır. Aslında geliri olmayanlara anında 10 Bin Lira Krediyi hemen her banka vermektedir. Bunun için bankaların iletişim yollarından kredi taleplerinizi yapabilirsiniz.

Halk Bankası Gelir Belgesiz Anında 10 Bin TL. Kredi 

Halk Bankasından gelir belgesiz anında 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız eğer bankanın iletişim kanallarında yararlanabilirsiniz. Bu bankaya ait internet bankacılığımız var ise en kolay kredi başvurusunu buradan yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı kullanmayan veya banka müşterisi olmayanlar ise Aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilir. 

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Anında 10 Bin lira Kredi 

Türkiye'de en çok şubesi bulunan Ziraat bankasında gelir belgesiz be kefilsiz kredi kullanmak için bankaya ait internet şubesi veya mobil uygulama yada bizzat size en yakın banka şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Yine bankaya kullanmış olduğunuz adınıza kayıtlı cep telefonları ile TUKETICI yazıp birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747'ye SMS gönderebilir ve kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.  

Akbank Gelir Belgesiz Anında 10 Bin lira Kredi 

Akbank diğer bankalara göre kredi taleplerinde bir çok yöntem kullanmaktadır. İster Banka Müşterisi olun ister olmayın internet veya mobil uygulama üzerinden anında kredi talebinde bulunabilirsiniz. Hatta banka bir adım öne giderek telefonunu sallayarak kredi kullandırmaya bile olanak sağlamaktadır. Bunun dışında banka şubelerine giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Yine bankaya ait olan 4425 ile Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425'e gönderin. Bu şekilde kredi miktarınızı öğrenebilirsiniz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder