-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

İyilik Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri

İlk bölümü ile ekranlara gelen İyilik dizisi izleyici yorumları ve tahminleri ile ilgili detayları haberin devamında bulabilirsiniz. Dizinin ilk bölümünde karakterler izleyenlere tanıtıldı.

İyilik Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri
İyilik Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri Dizide Murat karakteri  Neslihan isminde mükemmel bir karısı ve iki çocuğu olan bir adam olarak karşımıza çıktı. Çocukları ve ailesi ile birlikte zengin ve mutlu bir evlilik hayatı vardır. 

Neslihan'ın Kayınvalidesi Şahika damadının da görev yaptığı büyük bir firmada başkanlık yapmaktadır. 

Damla karakteri ise Murat ile aşk yaşayan 24 yaşında genç ve güzel ressam olan bir kadındır. Murat'ın evli olmasını bilmesine rağmen ona aşıktır.  

Neslihan ise Murat'ın eşidir. 2 çocukları vardır. Zamanında babası bir başka kadın için onları terk ettiğinden dolayı ölen kardeşi yüzünden  travma yaşamıştır. 

Dizi genel olarak Murat ve karısı Neslihan ile Murat'ın sevgilisi Damla'nın türlü türlü oyunları ile Murat'ın evine yaklaşması ile birinci bölümü tamamlar. 

HİKAYE
Neslihan’ın dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu illüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu bir kızla. Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır. Ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…

KÜNYE
TÜR: DRAMA
YAPIM ŞİRKETİ: MEDYAPIM
YAPIMCI: MERVE GİRGİN AYTEKİN ve DİRENÇ AKSOY SİDAR
YÖNETMEN: MURAT ÖZTÜRK

1 yorum

1 yorum

Adsız dedi ki…
Iyilik dizisinde damla kurnaz hep kazanıyor neslihan ise ezik hep kaybeden ve akilcigini kullanamayan bir ezik
Siz kimi kandırıyorsunuz biraz daha kendinize gelip şu senaryoyu düzeltmeniz artık zamanimiza yazık


Yorum Gönder