-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Mahkum Dizisi Yeni Başsavcı Asaf Kimdir?

Mahkum Dizisi yeni başsavcı Savcı Asaf karakterini canlandıran  Cansu Fırıncı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Mahkum Dizisi Yeni Başsavcı Asaf Kimdir?
Mahkum Dizisi Yeni Başsavcı Asaf Kimdir? 


Fox ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisi tüm heyecanı ile devam ederken diziye son olarak Cansu Fırıncı Başsavcı Asaf rolü ile dahil olan isim oldu. 

Mahkum Dizisi Yeni Başsavcı Kimdir?

Mahkum Dizisi yeni başsavcı Asaf Ömer Gedikli  karakterini canlandıran Cansu Fırıncı, 16 Mart 1982 tarihinde başkent  Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro dizi ve film oyuncusudur. Uzun soluklu dizilerden olan Kırgın Çiçekler isimli dizide canlandırdığı Kemal karakteri ile tanınır. Daha sonra kızlarım için dizisinde Çetin rolü ile ekranlara geldi. 

2018 yılında tarihi dizi Mehmetçik Kutlu Zafer kadrosunda yer aldı, 2020 yılında Hizmetçiler isimli dizide rol aldıktan sonra Payitaht Abdülhamid dizisinde de İzak Fernandez karakterini canlandırdı.

Mahkum Dizisinde karısını ve çocuğunu öldürmek ile suçlanan savcı Fırat artık mesleğine geri döner. Yalnız önünde başsavcı engeli bulunmaktadır. Yeni Başsavcı Asaf her fırsatta savcı Fırat'ı suçlamaya devam eder. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder