-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Şef Kapımda Yarışması Sunucusu Kimdir?

Şef Kapımda Yarışması Sunucusu Kimdir? Şef Kapımda Sunucusu Kim? Şef Kapımda Kim Sunuyor? Detaylara haberin devamında...

Şef Kapımda Yarışması Sunucusu Kimdir?
Şef Kapımda Yarışması Sunucusu Kimdir? 


Kısa bir süre sonra  Show TV ekranlarında izleyenler ile buluşması beklenen yarışma programı Şef Kapımda formatı ve sunucusu izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Yarışma programı hafta içi her gün yeni ve özel bölümleri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yemek yarışmalarının revaçta olduğu dönemde Şef Kapımda isimli yeni yarışmanın reytinglerde nasıl bir yere sahip olacağı ise bir başka merak edilen konu. 

Şef Kapımda Sunucusu Kim?

Şef Kapımda yarışmasının sunucusu Tahsin Küçük Kocaeli ilinde 15 Haziran 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 23 yaşında olan sunucu aslen Trabzon'ludur. Uzun süredir İstanbul ilinde yaşamaktadır. Lise sonrası eğitimlerini Gastronomi üzerine tamamladıktan sonra 2019 yılında Okan Üniversitesinden mezun olmuştur. Şef Kapımda sunucusu Tahsin Küçüğün Resmi İnstagram adresi ise @tahsinkucukofficial dır.


Mutfakta yemek yapacak malzeme yok mu diyorsunuz? Mutlaka bir şeyler vardır. Onlarla ne pişirebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? O halde buyurun “Şef Kapımda” programına… Sevilen Şef Tahsin Küçük; dolabınızdaki malzemelerle kısa sürede, ekonomik, lezzetli yemeklerin bulunduğu mükellef sofralar donatıyor. Birbirinden lezzetli ve ekonomik yemeklerin hem tariflerini veriyor hem de püf noktalarını paylaşıyor.

Tahsin Şef ile mutfağınız lezzet şölenine dönüşecek. Haydi siz de başvurun, Tahsin Şef mutfağınıza gelsin! 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder