-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Senden Daha Güzel Dizisi Gülden Kim? Gerçek Adı

Senden Daha Güzel Dizisi gülden karakterini canlandıran Gözde Kaya hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Senden Daha Güzel Dizisi Gülden Kim
Senden Daha Güzel Dizisi Gülden 

Oyuncuları hemen hemen netleşen ve fox ekranlarında yayınlanacak olan taşralı ve İstanbullu iki doktorun hikayesinin konu edileceği diziye son olarak Gözde Kaya Gülden karakteri ile dahil oldu. Dizinin kötü karakterini canlandırmasını tahmin ettiğimiz Gözde kaya Çilek Kokusu dizisinde Çağla rolü ile kötü karakteri canlandırmıştı. 

Senden Daha Güzel Gülden Kimdir?

Dizide Gülden karakterini canlandıran Gözde Kaya Gözde Kaya, Antalya ilinde 7 Kasım 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Birleşik Sanatlar bölümünde eğitimlerini tamamlamıştır. tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Senden Daha Güzel dizisi Gülden karakteri ekranlara gelmeye hazırlanan Gözde Kaya Finansbank ve Avea isimli firmaların reklamlarında oynamıştır. İpek karakteri ile 2011 yılında Kalbim Seni seçti isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Son olarak Ramo dizisinde rol alan Gözde Kayanın yer aldığı projeler ise şunlardır. 

2011 Kalbim Seni Seçti
2011 Uçurum Masha
2013 Benim Hala Umudum Var
2014 Gölgedekiler
2015 Rumuz Cavidan Yeter
2014 Sil Baştan (dizi) Maya
2015 Çilek Kokusu Çağla
2017 Payitaht Abdülhamid
2019 Vuslat Sultan Korkmazer Dizi
2020 Ramo

Senden Daha Güzel Dizisi Gülden Kıyafetleri 

Gülden karakterini canlandıran Gözde Kayanın Senden Daha Güzel Dizisi son bölümde giydiği kıyafet ve elbiselerin marka. model ve fiyatları ile ilgili bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz. Gözde Kayanın dizide takacağı takılar. giyeceği ayakkabı ve kullanacağı çantalar ile saç modelleri hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 


Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder