-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Senden Daha Güzel Dizisi Şirin Kim? Gerçek Adı

Senden Daha Güzel Dizisi Şirin karakterini canlandıran Tuğçe Kumral hakkında detaylara dizifilmtv.net farkıyla haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Senden Daha Güzel Dizisi Şirin Kim?
Senden Daha Güzel Dizisi Şirin


Fox ekranlarında bir gençlik dizisi olarak ekranlara gelmeye hazırlanan Senden Daha Güzel Dizisi oyuncu kadrosu dizinin resmi instagram hesabında paylaşıldı. Dizide Tuğçe Kumral Şirin rolü ile ekranlara gelmesi bekleniyor. 

Senden Daha Güzel Dizisi Şirin Kimdir? 

Dizide Şirin rolünü canlandıran Tuğçe Kumral 19 Mart 1983 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Kariyerine 2003 yılında Gönül Çelen isimli dizi ile başlayan başarılı oyuncu Son olarak tarihi dizi Payitaht Abdulhamit isimli dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizifilmtv projeleri ise şunlardır.  

Gonul Celen - (2003)
Bu Kalp Seni Unutur Mu? - (2009)
Herseye Ragmen - (2011)
En Uzun Yuzil - (2013)
Eski Hikaye - (2013)
Meddah - (2013)
Sergun - (2013)
Askin Kanunu - (2014)
Yasak - (2014)
Asla Vazgecmem - (2015-2016)
Evlat Kokusu - (2017)
Kalp Atisi - (2017)
Erkenci Kuş - (2018-2019)
Payitaht Abdulhamit - (2020- 2021)

Senden Daha Güzel Dizisi Şirin Kıyafetleri Marka ve Modelleri 

Senden Daha Güzel Dizisi konusu kadar oyuncuların giydikleri kıyafetler ve dizi kombineleri de oldukça merak edilen konulardan olacak. Senden Daha Güzel Şirin karakterini canlandıran Tuğçe Kumralın son bölümde giydiği elbise ve ayakkabıları. çantası ve takıları. kolyesi küpesi ve aksesuarlarının marka model ve fiyatları ile ilgili detayları bu bölümde bulabilirsiniz. 

Şirin karakterinin nasıl bir karakter olacağına dair şimdilik fazla bir bilgi bulunmuyor. Dizide taşradaki bir doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik doktorunun tatlı çatışması konu edilecek. Dizinin çekimlerinin öncelikli olarak Gaziantep ilinde başlayacağı sonrasında ise duruma göre sahil bölgeleri veya İstanbul ilinde  devam edeceğini tahmin ediyoruz
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder