-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar Kim? Gerçek Adı

Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar karakterini canlandıran Deniz Gürkan Kaç Yaşında, Nereli? Deniz Gürkan Instagram Hesabı ve oyuncu hakkında tüm detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar
Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar 

TRT1 ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam yayınlanmaya başlayacak olan Balkan Ninnisi dizisinde rol alan Deniz Gürkan dizide  Gülbahar karakteri ile yer alacak oyuncudur. 

Ertan'ın annesi gelin adayları ararken Gülbahar'ı da listeye alır.  Gülbahar ise tam bir Ertan hayranıdır. Ancak içindeki ümiti bitirmek istemez ve ona açılmada zorluk çeker. Bir düğünde ikilinin arasını yapmak için Ertan'ın annesi ve arkadaşları seferber olurlar. 

Balkan Ninnisi Gülbahar Kimdir?

Deniz Dalgıç Menajerlik oyuncusu olan Deniz Gürkan, lise sonrasında eğitimlerini  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro üzerine tamamlamıştır. Aşkın Tarifi dizisiyle kariyerine başlayan oyuncu bu dizide Sevim rolü ile ekranlara gelmiştir. 

İkinci dizi tecrübesi Balkan Ninnisi Dizisi olan Deniz Gürkan'ın instagram adresine @denizgurk kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. Oyuncunun dizide nasıl bir rolde olacağı bilinmese de güler yüzü ile iyi bir rolde olacağını tahmin ediyoruz.  Balkan Ninnisi Ertan Kim? Tıkla Öğren 

Deniz Gürkan Oynadığı Diziler 

2022 Balkan Ninnisi – Gülbahar

2021 Aşkın Tarifi – Sevim

Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar  Kıyafetleri

Dizide Gülbahar rolü ile ekranlara gelecek olan Deniz Gürkan dizide giyeceği ve bizleri eski modaya taşıyacağı kıyafetler elbiseler çanta ve takıları kolyesi küpesi ayakkabısı ve diğer aksesuarlarının marka model ve fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi bu bölümden sorabilirsiniz. Deniz Gürkan hakkında açık kaynaklarda çok fazla bilgi bulunmamaktadır. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder