-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka Kim? Gerçek Adı

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka karakterini canlandıran Merih Öztürk hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka
Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka


Trt ekranlarında yakında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan Balkan ninnisi dizisinde rol alan  Merih Öztürk dizide Jovanka rolünü canlandıracak. oldu.

Balkan Ninnisi Jovanka Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Jovanka karakteri dizide Daniel’in büyük kızıdır. Dizide rol alan Ertan karakterine aşıktır. 

Dizisi Jovanka rolü ile dizide yer alan Merih Öztürk 1999 yılında  Düzce ilinde dünyaya gelmiştir. 2018 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. En son olarak  Börü 2039  isimli dizide rol almıştır. 

Başarılı ve güzel oyuncu Kocaeli Üniversitesi – Spor Bilimleri Fakültesinde eğitimlerini tamamlamıştır. Merih Öztürk’ün sosyal medya adresine  @merihozturk kullanıcı adı ile ulaşılabilir. 

Balkan Ninnisi dizisinin yönetmeni Doğan Ümit Karaca olurken dizinin çekimleri ise Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yapılmaktadır. Dizinin yapımcılığını Uğur Uzunok ile Yalçın Arı yapmaktadır. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder