-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Duy Beni Dizisi Kanat Kimdir? Gerçek adı

Duy Beni Dizisi Kanat karakterini canlandıran Caner Topçu kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Caner Topçu  sevgilisi kim? Oynadığı diziler nelerdir? sorularının cevabına haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Duy Beni Dizisi Kanat Kimdir?
Duy Beni Dizisi Kanat


Star ekranlarında yayınlanacak olan Duy Beni dizinin yapımcılığını  Süreç Film’ üstlenirken dizi yakın zaman önce  sete çıktı. İstanbul'da ilk çekimleri yapılan dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş. Dizinin ana oyuncu kadrosu içerisinde yer alan Caner TOPÇU Kanat karakteri ile yer alan isim oldu. 

Duy Beni Dizisi Kanat Kimdir? 

Duy Beni Dizisi Kanat rolünü canlandıran Caner Topçu istanbul ilinde 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Lise eğitimlerini Samandıra EML'de tamamlamıştır. Tiyatro ve dizi oyuncusudur.  İnançtan Zafere, Sarıkamış, Beyaz Cehennem ve Dikkat İnternet Var isimli oyunlarda sahne almıştır. 

Dizi kariyerine ilk olarak Nöbet isimli dizi ile başlayan oyuncu İlyas Reis rolü ile Barbaroslar dizisinde oynamıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve projeler ise şunlardır. 

Rol aldığı film ve diziler

Caner Topçcu dizileri: Bilinçsizler (Recep) (2015)

Nöbet (2019)

Hiç (Deniz) (2021)

Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk (2018)

Evrensel Döngü: Zamansal Yolculuk (Ömer Ali) (2019)

Barbaroslar (İlyas) (2021)

Duy Beni dizisi yönetmenliğini Ali Balcı yapıyor. Senaryosunda  Makbule Kosif imzası olan dizide bir çok oyuncu yer alıyor. 👉👀Duy Beni Dizisi Oyuncu Kadrosuna ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 


Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder