-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Bora Kimdir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bora rolünü canlandıran Furkan Murat Uğur hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi  Bora Kimdir?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi  Bora 

Show tv ekranlarında yaz aylarında izleyenler ile buluşacak olan yeni dizi de oyuncu kadrosu oldukça geniş. Dizide yer alan oyunculardan arasında yer alan Furkan Murat Uğur dizide Bora karakterine hayat verecek.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bora Kimdir?

İlk olarak Sokağın Çocukları isimli dizide rol alan Furkan Murat Uğur'un ikinci dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oldu. Oyuncu hakkında çok detaylar bilgi bulunmamaktadır. 

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.


Yakında SHOW TV ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan ve yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı yapımcılığında  BKM imzası taşıyan yeni dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bir dram dizisi olarak ekranlara gelecek. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder