-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Vural Kimdir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Vural karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Murat Göçmez hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Vural
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Vural 

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Yakında SHOW TV ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan ve yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı yapımcılığında  BKM imzası taşıyan yeni dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bir dram dizisi olarak ekranlara gelecek. 

Coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan Sadi Payaslı ve onun 5 öğrencisinin öyküsünü anlatacak. Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça geniş. Murat Göçmez Dizisi Vural rolü ile yer alan isim oldu. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Vural Kimdir? 

Dizide Vural karakterini canlandıran Murat GÖÇMEZ 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Lise sonrası eğitimlerini Okan Üniversitesinde  Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 

Dizi film tv ve tiyatro oyuncusudur. Reklam projelerinin yanı sıra bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Zilim İstanbul isimli dizi ile başlayan dizi kariyerine son olarak Barbaroslar dizisi ile devam etmiştir. Oyununun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi –2022 - devam ediyor

Barbaroslar – 2021 

Atiye – 2020 / Netflix Dizisi

Ufak Tefek Cinayetler 

Zalim İstanbul 

Öldür – 2020 / Kısa Film

Denize Doğru – 2019 / Kısa Film

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder