-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gizli Saklı Dizisi Pamir Komiser Kim? Gerçek Adı

Gizli Saklı Dizisi Pamir Komiser karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Halit Özgür Sarı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gizli Saklı Dizisi Pamir Komiser Gerçek Adı
Gizli Saklı Dizisi Pamir Komiser 


Fox ekranlarında Çarşamba akşamları izleyenler ile buluşmaya hazırlanan ve ilk bölümü 8 Haziranda ekranlara gelecek olan Drama Komedi tadındaki dizide kahkahaları ile diziye renk katacak olan Halit Özgür Sarı Pamir Komiser  rolü ile yakışıklı bir Emniyet görevlisini canlandıracak.

Yapımcılığını Yağmur Ünal'ın yaptığı ve yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ'un yer almaktadır. Gizli Saklı Dizisi Nehir karakteri ile birlikte Pamir Komiser dizide oldukça renk katacak karakterler olacak. 

Gizli Saklı Dizisi Pamir Komiser Kimdir?

Pamir Komiser rolünü canlandıran Halit Özgür Sarı İstanbul ilinde 4 Ekim 1993 yılında dünyaya gelmiş dizi ve film oyuncusudur. Lise sonrası eğitimlerini Bilgi Üniversitesinde ekonomi alanında tamamladı. 

Oyunculuk ve dizi kariyerine tarihi dizi Diriliş Ertuğrul dizisi ile başlayan oyuncu son olarak Kardeşlerim Dizisinde Kadir karakterine hayat vermişti. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve film projeleri ise şunlardır. 

2022- Gizli Saklı Pamir/

2021 Kardeşlerim

2020 Kırmızı Oda

2019-2020 Şampiyon

2018-2019 Diriliş Ertuğrul

2020 Hakan: Muhafız Arif Netflix

2021 Geçen Yaz Burak


Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder