-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gizli Saklı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri

Gizli Saklı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri hakkında detaylara dizifilmtv farkı ile haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gizli Saklı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri
Gizli Saklı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri 


Fox tv ekranlarında yaz dizisi olarak ekranlara gelmeye hazırlanan ve ilk bölümü Çarşamba günü yayınlanacak olan Romantik Komedi türündeki Gizli Saklı Dizisi oyuncu kadrosu kadar dizide çalan şarkılar ve dizi müzikleri ile de oldukça merak edilen dizilerden birisi olacağa benziyor. 

Bir çok oyuncuyu dizi kadrosunda barındıran Gizli Saklı Dizisinde oldukça neşeli müziklerin yer alacağı tahmin edilirken dizinin de hem romantizm hem de komediyi bir arada izleyenler ile buluşturması bekleniyor.

Gizli Saklı Dizisi Son Bölümde Çalan tüm şarkılara ve müziklere bu bölümden ulaşabilirsiniz. Pamir ile Naz, gerçek isimleriyle Levent ve Yaz’ın aşk hikayesini konu edinecek dizide başrolü paylaşan Halit Özgür Sarı ve Sinem Ünsal gizli polis olarak izleyenlerin karşında yer alacak. Gizli Saklı dizisi, yaz dizisi olarak Fox'ta!

İki polisin hikayesinin anlatıldığı Gizli Saklı’da ayrıca Şebnem Sönmez, Şinasi Yurtsever, Tardu Flordun, Ece Dizdar, Bülent Emrah Parlak, İdris Nebi Taşkan, Selçuk Borak, Fulden Akyürek ve Ersel Şibil rol alıyor.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder