-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gül Masalı Dizisi Gonca Kimdir? Gerçek Adı

Gül Masalı Dizisi Gonca karakterini canlandıran Gülper Özdemir hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gül Masalı Dizisi Gonca Kimdir?
Gül Masalı Dizisi Gonca 

Gül Masalı dizisi Gonca Aydın karakteri dizide Endüstri mühendisi olarak çalışan birisidir.  Annesiz olarak  büyümüştür. Haksızlıklara boyun eğmeyen birisidir. İşyerinden ayrılmak zorunda kaldığı gün mutlu bir haber alır ve Isparta'da annesinden bir ev ve gül bahçesi kalır miras olarak. Toprak karakteri ile büyük bir aşk yaşayacaktır. 

Gül Masalı Dizisi Gonca Kimdir?

Gül Masalı Gonca rolünü canlandıran Gülper Özdemir  5 Nisan 1990 yılında Frankfurt şehrinde dünyaya gelmiştir. Türk dizi film ve tv oyuncusudur. 2015 yılında Medcezir isimli dizi ile dizi kariyerine başlamıştır. Son olarak Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 

2015 Medcezir Arya

2016 Bana Sevmeyi Anlat

2017 Kara Yazı

Tutsak Elif Ersöz

2018 Meleklerin Aşkı

2019 Sen Anlat Karadeniz

2021-2022 Bir Zamanlar Kıbrıs

2022 Gül Masalı Gonca Aydın

Gül Masalı Dizisi Gonca Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Gül Masalı Dizisi Gonca  rolü ile dizide yer alan Gülper Özdemir'in dizinin  son bölümde giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları çok merak edilmektedir. 

Gül Masalı Gonca 'nın  son bölüm kullandığı çanta giydiği ayakkabı takıları kolyesi küpesi ve bilekliği saati güneş gözlüğü gibi aksesuarlarının marka ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Gül Masalı, annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca'nın ve Isparta'nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak'ın hikayesini konu alıyor.

Yapımını Pastel Film'in, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül'ün üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Şentürk otururken, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu kaleme alıyor.

1 yorum

1 yorum

Unknown dedi ki…
Goncanın kolye ve küpelerinin markası nedir acaba
Yorum Gönder