-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

İçimizdeki Ateş Dizisi Hale Kimdir? Gerçek Adı

İçimizdeki Ateş Dizisi Hale rolü ile dizide yer alan oyuncunun gerçek adı  İpek Filiz Yazıcı'dır. Oyuncu ce canlandırdığı karakter hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İçimizdeki Ateş Dizisi Hale
İçimizdeki Ateş Dizisi Hale Kimdir?

İçimizdeki Ataş Dizisinde Hale Vural karakteri 23 yaşında genç ve güzel başarılı ve zeki aynı zamanda krizleri iyi yöneten birisidir. Tahsin üvey babasıdır. 

İçimizdeki Ateş Hale Kimdir? 

İçimizdeki Ateş Hale karakterini canlandıran İpek Filiz Yazıcı İstanbul ilinde 6 Ekim 2001 yılında dünyaya gelmiştir.  Aslen Trabzon ilinin Of ilçesindendir. Reklam dizi film ve tv oyuncusudur. Kariyerine ilk olarak Babam ve Ailesi isimli dizide canlandırdığı Elif karakteri ile başlayan oyuncu son olarak  2022 yılı içinde yayınlanan Son Nefesime Kadar isimli dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 

2016 Babam ve Ailesi

2017 Kayıtdışı Tuğba Ateş

2018-2019 Elimi Bırakma

2020 Yeni Hayat

2022 Son Nefesime Kadar

2022 İçimizdeki Ateş

2017 7 Yüz

2020-2021 Aşk 101

2021 UFO Deniz

İçimizdeki Ateş Hale Kıyafetleri

İçimizdeki Ateş Dizisi Hale rolü ile dizide yer alan İpek Filiz Yazıcı'nın dizinin  son bölümde giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları çok merak edilmektedir. 

İçimizdeki Ateş Hale 'nin  son bölüm kullandığı çanta giydiği ayakkabı takıları kolyesi küpesi ve bilekliği saati güneş gözlüğü gibi aksesuarlarının marka ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Yapım: Fabrika Yapım

Yapımcı: Öner Arslanel

Yönetmen: Murat Onbul

Senaryo: Nimet Erdem, Birol Elginöz, Nur Özlem Elginöz

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder