-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri

Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri
Senden Daha Güzel Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri 


Fox tv ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan Senden Daha Güzel dizisi oyuncu kadrosu kadar oyuncuların giyeceği yazlık kıyafetler ve elbiseler ile kombineler izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlere Senden Daha Güzel Dizisi Kıyafetleri hakkında bilgiler vereceğiz. 

Cemre Baysel  (Efsun) Kıyafetleri 

Senden Daha Güzel Dizisi Efsun rolünü canlandıracak olan Cemre Baysal'ın giyeceği kıyafetler ve elbiseler ile ayakkabıları çantası takıları ve aksesuarlarının marka model ve fiyatlarını bu bölümde bulabilirsiniz. 

Cemre Baysel’in 1. bölümde giydiği  

Elbise – BSL, 179.99 TL

Bluz – Zara, 419.95 TL

Gözde Kaya (Gülden) Kıyafetleri 

Senden Daha Güzel Dizisi Gülden rolünü canlandıracak olan Gözde Kaya'nın  giyeceği kıyafetler ve elbiseler ile ayakkabıları, çantası, takıları ve aksesuarlarının marka model ve fiyatlarını bu bölümde bulabilirsiniz. 

Sena Çakır (Aslı) Kıyafetleri 

Senden Daha Güzel Dizisi Aslı  rolünü canlandıracak olan Sena Çakır'ın dizinin son bölümünde   giyeceği kıyafetler ve elbiseler ile ayakkabıları, çantası, takıları ve aksesuarlarının marka model ve fiyatlarını bu bölümde bulabilirsiniz. 

Tuğçe Kumral  (Şirin) Kıyafetleri 

Senden Daha Güzel Dizisi Şirin rolünü canlandıracak olan Tuğçe Kumral'ın dizinin son bölümünde   giyeceği kıyafetler ve elbiseler ile ayakkabıları, çantası, takıları ve aksesuarlarının marka model ve fiyatlarını bu bölümde bulabilirsiniz. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder