-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yalnız Kurt Dizisi Davut Bahadır Kimdir? Kumandan

Yalnız Kurt Dizisi Davut Bahadır rolünü canlandıran Cihan Ünal hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Davut Bahadır Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor?
Yalnız Kurt Dizisi Kumandan 


Büyük bir merak ile beklenen atv'nin yeni dizisi Yalnız Kurt Dizisi oyuncuları ve karakterleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizi hayranları ise hangi oyuncunun hangi karakter ile dizide yer alacağını merak ediyor.

Yalnız Kurt Kumandan Kimdir?

Cihan Ünal'ın canlandırdığı Davut Bahardır dizide konusu geçen  Yalnız Kurt’un akıl hocasının olmasının yanı sıra aynı zamanda da en büyük destekçisidir. Dizide kendisine Kumandan olarak hitap edilmektedir.  Davut Bey bir çok gizli istihbarat birimi ile çalışmakta ve hemen her türlü bilgiye kısa sürede ulaşmaktadır. Güçlü ve otoriter birisidir. Eski Asker ve İstihbaratçıdır. 

Yalnız Kurt Dizisi Davut Kimdir? 

Dizide Davut karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cihan Ünal'dır. 22 Ocak 1946  yılında Kastamonu ilinde dünyaya gelmiştir. Dizi sinema ve tiyatro oyuncusudur. Bir çok dizi film ve tiyatro oyununda oynamış ve bir çok alanda ödüller almıştır. Başkent Ankara'da Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu olarak çalıştı. 

Şimdilerde Yalnız Kurt Dizisi Davut Bahadır rolü ile ekranlara gelen Cihan Ünal Damdaki Kemancı isimli proje ile başladığı film dizi kariyerine son olarak Kafalar Karışık isimli film ile süslemiş ve son olarak Söz dizisinde rol almıştır. 

Yalnız Kurt Dizisi Davut ve bu karaktere hayat veren Cihan Ünal hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder