-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Duy Beni Dizisi Bekir Kimdir? Gerçek Adı

Duy Beni Dizisi Bekir karakterini canlandıran Taha Bora ELKOCA hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Duy Beni Dizisi Bekir Kimdir?
Duy Beni Dizisi Bekir 

İlk bölümü ile ekranlara gelen Duy Beni Dizisi oyuncu kadrosu oldukça geniş olan diziler arasında yer alıyor. Popüler video izleme platformu youtubede dizinin ilk bölümü  2 milyondan fazla izlenme oranını geçmeyi başardı. 

Duy Beni Dizisi Bekir karakteri dizinin konusunun bir kısmının geçtiği mahallede bakkalcılık yapan Halil karakterinin kardeşi olarak dizide yer almaktadır. Ekim ve Leyla ile yakın arkadaş olan Bekir yüzünden gülücükler eksik olmayan ve rahat tavırları ile dikkat çeken bir karakterdir.  Gerçek Kolejinde eğitim gören burslu öğrencilerden birisidir. 

Duy Beni Dizsisi Bekir Gerçek Adı

Duy Beni Bekir rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Taha Bora ELKOCA dır. Dizi Film ve tv oyuncusudur. İstanbul ilinde 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Lise sonrası eğitimlerini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 

Kameralar karşısına ilk olarak Çatlak isimli sinema filmi ile gelen Taha Bora Elkoca/nın rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Duy Beni (Bekir, TV Dizisi 2022)

Çatlak (Yusuf, Sinema Filmi 2020)

Duy Beni Dizisi Bekir karakteri ile dizide yer alan Taha Bora Elkoca nın instagram adresine https://www.instagram.com/boraelkoca/ linkinden ulaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder