-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Duy Beni Dizisi Ayşe Kim? Gerçek Adı

Duy Beni Dizisi Ayşe karakterini canlandıran Gökçe Güneş Doğrusöz hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Duy Beni Dizisi Ayşe Kim?
Duy Beni Dizisi Ayşe 

İlk bölümünü geride bırakan ve oldukça beğenilen gençlik ve yaz dizisi Duy Beni dizisi oyuncu kadrosu izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda Duy Beni Dizisi Ayşe karakteri ve bu karakteri canlandıran oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz.  

Duy Beni Dizisi Ayşe Hasan ve Hatice karakterlerinin tek kızlarıdır. Gerçek Koleji burs ile kazanan öğrenciler arasında yer almaktadır. Bu okulu kazandığından ise babasının haberi yoktur. Babası bu okulu istememektedir. 

Duy Beni Ayşe Gerçek Adı 

Duy Beni Dizisi Ayşe Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Gökçe Güneş Doğrusöz 2004 yılında dünyaya gelmiştir. Lise eğitimlerini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde tamamlamıştır. Lise sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

Şimdilerde Duy Beni Dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu 2016 yılında Aynaklar isimli kısa film ile ilk olarak kameralar karşısına çıkmıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 

Duy Beni (2022) 

Elli Kelimelik Mektuplar (2020)

Zuhal (2019

Aynalar Kısa Film (2016)

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @gokcegunesdogrusoz ‘dur. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder