-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Zengin Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Med yapım tarafından yeni sezon için hazırlanan ve FOX tv ekranlarında yayınlanması beklenen “Zengin Kız” dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Zengin Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Zengin Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu 


Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizide yer alması beklenen oyuncular ve canlandırdıkları karakterler ise şunlar. 

Zengin Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu 

1-Zengin Kız Dizisi Zeynep Kimdir? 

Dizide Zeynep rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Alina BOZDUR. Alina BOZ dizide bir bebek bakıcısı olan Zeynep rolü ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Sevilen oyuncu Alina Boz 14 Haziran 1998 yılında Rusya'nın başkenti Moskova şehrinde dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. 

2-Zengin Kız Dizisi Yiğit Kimdir? 

Dizide Yiğit karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Baran BÖLÜKBAŞI dır. Dizide Alina BOZ un canlandırdığı Zeynek karakterinin eski hayatındaki erkek arkadaşı rolü ile dizide yer alması bekleniyor. Baran BÖLÜKBAŞI 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Son olarak Son Nefesime Kadar Dizisinde Emre rolü ile ekranlara gelmiştir. 

3- Zengin Kız Dizisi Onur Kimdir? 

Dizide Onur karakterini canlandıran Tarık Emir Tekin iş insanı rolü ile dizide yer alması bekleniyor. 1997 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu Şevval Sam'ın oğludur. Sadakatsiz dizisinde Selçuk rolünü canlandırmıştı. 

4- Nazan Kesal, 

Dizide Neslihan ın annesi rolü ile izleyeceğimiz Nazan Köksal 28 Mart 1969 yılında dünyaya gelmiştir. Kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 


5- Zengin Kız Dizisi Neslihan Kimdir? 

Dizide Neslihan rolünü canlandıran Hazal Filiz Küçükköse 9 Şubat 1988 doğumludur. Mersinli olan oyuncu  “Deniz Yıldızı” isimli dizi ile kariyerine başlayan oyuncu bu dizide “Gözde” karakterini canlandırmıştı. 
 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder