-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kusursuz Kiracı Dizisi Yakup Kimdir?

 Kusursuz Kiracı Dizisi Yakup karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Serkan tütüncü hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kusursuz Kiracı Dizisi Yakup Kimdir?
Kusursuz Kiracı Dizisi Yakup  

İlk bölümü bu akşam Fox tv ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisinde Yakup karakteri diziye konu olan apartmanda ikamet eden ve gazetecilik yapan kişidir. Gazeteci Mona ile bir olayda onun evsiz kalmasını öğrendikten sonra kendi evine taşınması için Mono'yu ikna eder. Ortak kullanım alanı mutfak olan dairesinde dairenin diğer yarısını ona kiralar. 

Yakup iyi bir gazetecidir. Aynı zamanda kaldığı ve Mona'ya kiraladığı daire ise dedesinden kalmıştır. Apartmanda herkes Yakup'u oldukça sevmektedir. Ama kiracı olarak getirdikleri Mono'yu ilk etapta benimsemezler. Yakup ve Mona ayrı ayrı gazetelerde muhabirlik yapmaktadır.

Kusursuz Kiracı Dizisi Yakup Gerçek Adı 

Kusursuz Kiracı dizisi Yakup Karakterini canlandırandın Serkan Tütüncü  7 Şubat 1991 tarihinde İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir. Lise sonrasında eğitimlerini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünde tamamlamıştır. 

2016 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan Para Bende isimli  programının sunuculuğunu yapmıştır.  2018 yılında ise  ‘İnsanlık Suçu’ isimli dizi ile birlikte kariyerine ve  oyunculuğa başlamıştır.  2019 yılında Afili Aşk dizisindeki canlandırdığı Volkan karakteri ile oldukça sevilmiştir. 2020 yılında ise sevilen dizi Bay Yanlış dizisinde Ozan rolü ile ekranlara gelmiştir. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder