-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Kusursuz Kiracı Leyla (Melisa Döngel) Kıyafetleri

Kusursuz Kiracı Dizisi Leyla karakterini canlandıran Melisa Döngel'in dizide giyeceği kıyafetler ve elbiselerin marka model ve fiyatları ile ilgili detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Kusursuz Kiracı Dizisi Leyla (Melisa Döngel) Kıyafetleri
Kusursuz Kiracı Dizisi Leyla (Melisa Döngel) Kıyafetleri 

Fox ekranlarında kısa bir süre sonra başlaması beklenen Kusursuz Kiracı dizisinde izleyenlerin en çok merak edeceği konulardan biriside kıyafet kombineleri olacak. Hiç şüphe yok ki güzelliği ve dizilerde giydiği kıyafet ve kombinler ile en çok merak edilecek isimlerin başında ise Melisa Döngel gelecek. 

Dizide Leyla karakterini  Mono karakteri ile yurtta tanışmış ve onun en yakın arkadaşlarından birisidir. Mono nun arkadaşından ziyade tıpkı bir abla gibi onu yönlendirmekte ve korumaktadır. Bebekken yetiştirme yurduna bırakılmıştır. 

Kusursuz Kiracı Dizisinde Leyla rolü ile ekranlara gelen Melisa Döngel 18 Eylül 1999 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiş dizi ve sinema oyuncusudur. Sen Çal Kapımı ve Aşk Mantık İntikam  dizisi gibi bir çok dizide rol almıştır.

Kusursuz Kiracı Dizisi Leyla'nın  (Melisa Döngel) dizide giyeceği elbiseler, tişörtler, kıyafetler ile takıları aksesuarları, saati, çantası, güneş gözlüğü, ayakkabıları ve dizi kombinelerinin marka model fiyat ve diğer tüm bilgilerini bu alanda bulabilirsiniz. 

Kusursuz Kiracı Dizisi Oyuncuları hakkında detaylara ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Oyuncunun giydiği kıyafet ve elbiseler ile aksesuarları hakkında yorum alanından merak ettiğiniz kombineleri sorabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder