-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

O Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri

O Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Kanal D ekranlarında yeni sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanan ve konusu ile dikkat çekecek olan yeni dizisinde yönetmenliği Özlem Günhan yaparken senaryoda ise  Sırma Yanık yer alıyor.

O Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri
O Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri 

O Kız Dizisinde rol alan özellikle kadın oyuncuların dizi setinde ve dizi bölümlerinde giydiği kıyafetler ve elbiseler ise oldukça merak edilmektedir. 

O Kız Dizisi Dizi Kıyafetleri aksesuarları ve dizi kombinelerinin marka model ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

 O Kız Dizisi Zeynep Kıyafetleri 

O Kız Dizisi Zeynep rolünü canlandıran Dilin Döğer'in dizide giyeceği elbise kıyafet ayakkabı ve diğer aksesuarlarının marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz.

Oyuncunun takıları saati kolyesi küpesi çantası ve güneş gözlükleri hakkında detaylar bu alanda olacaktır.

O Kız Dizisi Sitare Kıyafetleri 

O Kız Dizisi Sitare rolünü canlandıran Sezin Akbaşoğulları dizide 40 lı yaşlarda oldukça güzel bir iş kadını rolünde izleyenler ile buluşacak. 

O Kız Dizisi Sitare'nin dizide giyeceği elbise kıyafet ayakkabı ve diğer aksesuarlarının marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun takıları saati kolyesi küpesi çantası ve güneş gözlükleri hakkında detaylar bu alanda olacaktır.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder