-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

O Kız Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu

O Kız Dizisi Zeynep karakterini canlandıran Dilin Döğer hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

O Kız Dizisi Zeynep Kimdir?
O Kız Dizisi Zeynep 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşmaya hazırlanan O Kız dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Dizinin ana karakterleri arasında yer alan Zeynep karakteri ise oldukça merak edildi.

O Kız Dizisi Zeynep henüz 20'li yaşlarda kendi halinde maddi sıkıntılar içinde bulunana birisidir. Dizide temizliğe gittiği evde bulunana Ozan isimli Sosyal medya fenomeni olan gence aşıktır. Bu gencin evinde temizlik yaparken aralarında geçen diyolog yanlış anlaşılınca ve güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıkınca Ozan ve Zeynep için işler oldukça karışır. 

Zeynep zaten dedesi ve aklı kendinden bile küçük babası le birlikte halasının ve eniştesinin yanında sığıntı gibi yaşamakta iken başına bu olaylar gelmesinden sonra eniştesi onu kendinden yaşça çok büyük birisi ile evlendirmek ve onun üzerinden para almak istemektedir. Zeynep tüm bu olan bitenler arasında Ozan'ın menajerinin teklifini kabul etmek zorunda kalacak ve Ozan ile sevgili olduklarını tüm basının önünde açıklayacaktır.

O Kız Dizisi Zeynep Kim?

O Kız Dizisi Zeynep rolünü canlandıran Dilin Döğer 22 Şubat 1995 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelmiştir. Balkı Burcu olan oyuncunun Instagram adresi: https://www.instagram.com/dilindoger/ dir. İlköğretim ve lise sonrasında eğitimlerini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü’nde Ankara'da tamamladı. 

Yetenek Evi Sanat Akademisinde eğitim alarak oyunculuğa başladı. Dizi kariyerine ilk olarak 2021 yılında, ‘Ex Aşkım’ isimli dizide başlamıştır. Oyuncu Hiner Saleem/ Goodnight Soldier isimli sinema filminde rol almıştır. 

DİZİLERİ

2022- O Kız

2021- Ex Aşkım/ Afife

FİLMLERİ

2022- Goodnight Soldier/ Zine

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder