-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Zuhal Topalla Yemekteyiz Sinan Kimdir? 29 Ağustos Yarışmacısı

Zuhal Topalla Yemekteyiz 29 Ağustos Yarışmacısı Sinan Kimdir? Yeni Sezon ilk gün yarışmacısı Sinan hangi yemekleri yaptı? Yemekteyiz 211.Bölüm Sinan Kaç Puan Aldı? Detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Zuhal Topalla Yemekteyiz Sinan Kimdir?
Zuhal Topalla Yemekteyiz Sinan Kimdir?

Zuhal Topalla Yemekteyiz yarışmacısı yeni sezona 29 Ağustos Pazartesi günü başlıyor. Yeni sezon ilk hafta yarışmacıları ise oldukça renkli. Yeni sezonda ilk gün yarışacak olan Sinan Bey ise diğer konuklarını bahçeli villasında karşılıyor. 

Yarışmanın yeni sezonda Londra'dan gelen yarışmacının yanı sıra Kıbrıs Türkü olduğunu ifade eden yarışmacısı yer alıyor. 

Yemekteyiz Sinan Hangi Yemekleri Yaptı?

29 Ağustos Pazartesi haftanın ilk gün yarışmacısı Sinan bey diğer yarışmacıların ve Zuhal hanımın tatması için oldukça zengin bir menü hazırladı. Bahçesine mangal yakan yarışmacı bunun yanı sıra şehriyeli pilav salata ve Kırbaç tatlısı ile menüsü hazırlıyor. Pilavının pişmediği dile getirilirdi.

Yemekteyiz Sinan Kaç Puan Aldı? 

Sinan bey hazırlamış olduğu yemekler ve sofra düzeni ile misafirperliği sebebi ile diğer yarışmacılardan ve Zühal hanımdan şu puanları almıştır. 

Recep Beyden..Puan Aldı

Ayşe Hanımdan  .... Puan Aldı.

Oya Hanımdan ...Puan Aldı.

Pervin Hanımdan ...Puan Aldı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 50.000 TL'yi kazanıyor.

Zuhal Topalla Yemekteyiz 211.Bölüm Full İzle

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder