-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Emanet Dizisi Yusuf'un Bakıcısı Nana Kimdir?

Emanet Dizisi Yusuf'un Bakıcısı Nana Kimdir?
Emanet Dizisi Yusuf'un Bakıcısı Nana Kimdir?

Emanet Dizisi Yusuf'un Bakıcısı Nana hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Emanet dizisi 3. sezon tanıtım fragmanı ile birlikte diziye yeni katıldığı görülen ve güzelliği ile şimdiden gündem olan yeni kadın başrol oyuncusu Nana Stambolishvili diziden geçtiğimiz sezon ayrılan Sıla Türkoğlu'nun yerine diziye dahil oldu. 

Emanet dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan yeni kadın başrol oyncusu Nana dizide intikam almak istemektedir. 

Emanet Dizisi Nana Kimdir?  

Nanan Emanet Dizisinde Yusuf'un yeni bakıcısıdır. Amacı katil olduğunu düşündüğü Yaman'dan intikam almaktır. 

Emanet Nana Gerçek Adı Nedir?

Tam ismi Nana Nanuka Stambolishvili olan oyuncu Gürcü asıllıdır.  Modelliğin yan sıra  tasarımcı, dansçı ve dizifilmtv oyuncusudur. Oyunculuğun yanı sına Kartveli Nana isimli kendisine ait bir giysi markası bulunmaktadır. Batum’da  yaşamanı sürdüren oyuncu Batumludur.

Şimdilerde Emanet dizisinde rol alan güzel oyuncu 2021 yılında Bayar Şahin’in Odoshani isimli şarkısının video klibinde yer almıştır. Bunun yanı sıra Sakartvelo isimli müzikalde bir dansçıyı canlandırmıştır.

Emanet Dizisinde Elif rolü ile ekranlara gelecek olan Nana Stambolishvili evlidir. 12 Şubat 2011 tarihinde ‘Lasha Mgeladze’ ile evlenmiştir. Çocuğu yoktur. 

Emanet Dizisi yeni oyuncu Nana'nın sosyal medya adresleri ise şunlardır. 

Twitter adresi nanananukastam1

Nana Stambolishvili TikTok Adresi @nanakartveli

Nana Stambolishvili Instagram Adresi nanuka_stambolishvili

Emanet Dizisi Nanan'nın Amacı Nedir? 

Emanet Dizisi Yusuf'un Bakıcısı Nana Kimdir?
Emanet Dizisi Nana Kimdir?

Dizide yer alan Seher karakterinin ölümü sonrasında içine kapanan küçük Yusuf 'u teselli etmeye çalışyan Yaman karısının yasını tutarken Yusuf ile de ilgilenmek istemektedir. Aziz’in kardeşi ise abisinin katilinini pqeşine çoktan düşmüştür bile.  Nana ise bulduğu ipuçları sayesinde  Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşmayı başarır. 

Topal ise bu durumu kendi lehine çevirerek Emanet Dizisi Nana’ya gerçek katilin Yaman olduğunu söyler ve ona bunun inandırır. Nana ise Yaman'dan intikam almak için küçük Yusuf'un bakıcısı olarak konağa girer.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder