-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Gecenin Ucunda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Gecenin Ucunda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri ile Dizi Kombinelerinin marka model ve fiyatları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz

Star tv ekranlarında yeni sezonda Star televizyonlarında ekranlara gelecek olan ve yapımcılığını TMC Film ve Alim Yapım'ın üstlenmiş olduğu Gecenin Uzunda Dizisi oyuncularının dizi setinde giydikleri kıyafetler ve taktıkları aksesuarlar oldukça merak edilmektedir.  

Yönetmenliğini  Barış Erçetin beyin yaptığı Gecenin Uzunda Dizisinin senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür yapmaktadır. Peride Celal’in “Gecenin Ucunda” isimli romanından uyarlanan mücadele içinde bir aşk hikayesini konu alan dizide oyuncuların giydikleri kıyafetlerin marka ve modelleri aşağıda... 

Gecenin Uzunda Dizisi Neslihan Atagül (Macide) Kıyafetleri 

Gecenin Uzunda Dizisi Neslihan Atagül (Macide) Kıyafetleri
Gecenin Uzunda Dizisi Neslihan Atagül (Macide) Kıyafetleri 

Neslihan Atagül Gecenin Ucunda dizisinde güzeller güzeli Macide isimli genç bir kıza hayat verecek. Gecenin Ucunda dizisinde Macide insan kaynakları uzmanı olarak yer alacak. Dizide Macide karakteri ile yer alan Neslihan Atagül'ün giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar ve aksesuarların marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun son bölümde kullandığı güneş gözlüğü, ayakkabısı, kolyesi ve küpesi ile saati gibi detayların markalarını ve nerelerden satın alabileceğinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Gecenin Ucunda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri
Gecenin Ucunda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri 

Gecenin Ucunda 1.Bölüm Dizi Kıyafetleri

 Neslihan Atagül’ün giydiği  gömlek modelin markası aslıfilinta ve fiyatı da 4.250 TL.  Bluz aslifilinta 4.250, Sütyen penti 112.46, Pantolon ralphlauren 249€


Gecenin Uzunda Dizisi Bestemsu Özdemir (Serra) Kıyafetleri  

Dizide Serra karakteri ile yer alan Bestemsu Özdemir'in son bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar ve aksesuarların marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun son bölümde kullandığı güneş gözlüğü, ayakkabısı, kolyesi ve küpesi ile saati gibi detayların markalarını ve nerelerden satın alabileceğinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Gecenin Ucunda Dizisi Zuhal Olcay (Berrin Kıyafetleri 

Dizide yer alan ve Berrin rolü ile ekranlara gelen Zuhal Olcay'ın son bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar ve aksesuarların marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun son bölümde kullandığı güneş gözlüğü, ayakkabısı, kolyesi ve küpesi ile saati gibi detayların markalarını ve nerelerden satın alabileceğinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Gecenin Ucunda Dizisi Özge Özder (Sayara) Kıyafetleri 

Dizide Özge Özder hanımın canlandırdığı ve hayat verdiği Sayara karakterinin dizi kombineleri ve markaları ile son bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar ve aksesuarların marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun son bölümde kullandığı güneş gözlüğü, ayakkabısı, kolyesi ve küpesi ile saati gibi detayların markalarını ve nerelerden satın alabileceğinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Gecenin Ucunda Dizisi Aleyna Özgeçen (Yasemin) Kıyafetleri 

Yasemin karakterinin canlandırdığı Aleyna Özgeçen'in dizinin son bölümünde giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar ve aksesuarların marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun son bölümde kullandığı güneş gözlüğü, ayakkabısı, kolyesi ve küpesi ile saati gibi detayların markalarını ve nerelerden satın alabileceğinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Gecenin Ucunda Dizisi Ebru Aykaç (Şermin) Kıyafetleri 

Ebru Aykaç hanımın canlandırdığı Şermin karakterinin dizide son bölümde giyeceği dizi kombineleri ve aksesuarları ile giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar ve aksesuarların marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun son bölümde kullandığı güneş gözlüğü, ayakkabısı, kolyesi ve küpesi ile saati gibi detayların markalarını ve nerelerden satın alabileceğinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Gecenin Uzunda Dizisi Gonca Yakut (Nil) Kıyafetleri 

Nil karakteri ile yer alan Gonca Yakut'un dizinin son bölümünde giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı takılar ve aksesuarların marka model ve fiyatlarını bu alanda bulabilirsiniz. Oyuncunun son bölümde kullandığı güneş gözlüğü, ayakkabısı, kolyesi ve küpesi ile saati gibi detayların markalarını ve nerelerden satın alabileceğinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 
6 yorum

6 yorum

Adsız dedi ki…
Gecenin ucunda dizisi zuhal Olcay hakim yaka bej rengi dantelli gömlek markası nedir
Adsız dedi ki…
Merhaba gecenin ucunda özge özder küpesi nereden acaba earcuff olan
Özüm dedi ki…
Merhaba gecenin ucunda özge özderin 3. Bölümde giydiği Sarı Elbise nereden markası nedir?teşekkürler
Adsız dedi ki…
Gecenin Ucunda Dizisi Özge Özder (Sayara) takılarına nasıl ulaşabilirim
Adsız dedi ki…
Gecenin ıcında Berrinin takıları en son tıldızlı küpesi nerden
Adsız dedi ki…
Gecenin ucunda Berrininin takıları nerden
Yorum Gönder