-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Konuşanlar 76. Son Bölüm Full İzle

Konuşanlar 76. Son Bölüm Full İzle
Konuşanlar 76. Son Bölüm Full İzle  

Konuşanlar 76. Son Bölüm Full İzlemek için detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz EXXEN platformunda yayınlanan ve büyük bir beğeni ile izlenen Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar 76. Bölümü 23 Eylül Cuma günü ekranlara gelecek. Her bölümde farkı konuklar ve izleyenler ile hemen herkesi gülmekten kırıp geçiren Konuşanlar 76. bölümüyle bu hafta cuma günü ekranlarda. 


Konuşanlar 76. Bölüm Konuğu Kim? 

Konuşanlar 76. Bölüm Konuğu Kim?
Konuşanlar 76. Bölüm Konuğu Kim? 23 Eylül

Konuşanlar programında bu hafta Hasan Can Kaya'nın konuğu sevilen sanatçı Murat Boz olacak. Konuşanlar son bölümde Hasan Can Kaya kendisinin dişinin şiş olduğunu vurguladığı tanıtım fragmanında görüldü. Hasan Can Kaya'nın yazı tahtasında ise bu hafta Meryem Alper Helin Kemal ve Yunus isimleri dikkat çekti. Bu hafta konuklar ile yaptığı sohbette ise Alman Demir Yollarında çalışan konuk fragmanda yer aldı. 

Konuşanlar Son Bölüm 23 Eylül İzle

Konuşanlar programında Hasan Can Kaya özel konuğu yanında seyirciler ile farklı bir formatta konuklar ve ekran başındakilere eğlenceli vakit geçirmeye devam ediyor. 

►Konuşanlar kanalına abone olup bildirimleri açarak, içerikleri ilk siz izleyebilirsiniz. 🤗 Konuşanlar kanalına abone olmak için: https://bit.ly/3dnWD01

► Hasan Can Kaya Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/hasancankay...

► Hasan Can Kaya Twitter Hesabı: https://twitter.com/kayahasancan?s=08

Dizipal Konuşanlar 76. Bölüm Full İzle  

Konuşanlar programını izlemek için Exxen üyesi olmalısınız. https://www.exxen.com/tr adresinden Konuşanlar programnının son bölümünü izleyebilirsiniz. 


Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder