-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

O Kız Dizisi İpek Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu

O Kız Dizisi İpek Gerçek Adı
O Kız Dizisi İpek 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanan O Kız Dizisi oyuncuları arasında yer alan Ece Efe ve canlandırdığı İpek karakteri hakkında detaylara dizifilmtv farkı ile haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yeni sezonun yaklaşması ile birlikte yeni dizilerin tanıtımları da ekranlara gelmeye başladı. Bu yazımızda sizlere O Kız Dizisinde rol alacak olan Ece Efe Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? gibi merak edilen soruların yanıtlarını vereceğiz. 

Dizide İpek karakteri Zeynep karakterinin yakın arkadaşıdır. 

O Kız Dizisi İpek Kimdir? 

O Kız Dizisi İpek karakterini canlandıran Ece Efe 1 Ocak 1998 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Ece Efe, 1.65 boyunda ve 60 kilo ağırlığındadır. Sosyal medyada oldukça aktif olan güzel oyuncu reklam filmleri ile kariyerine başlamıştır. 

2022 yılında hem bir Dreamcoin isminde bir sinema filminde rol almıştır. Şimdilerde O Kız isimli TV dizisinde İpek karakterine hayat vermeye hazırlanmaktadır. 

Ece Efe Oynadığı Dizileri ve Filmleri

O Kız (İpek, TV Dizisi 2022)

Dreamcoin (Gizem, Sinema Filmi 2022)

O Kız Dizisi İpek rolünü canlandıran Ece Efe'nin son bölümde giydiği kıyafetler ve elbiseler oldukça merak edilmektedir. O Kız İpek'in dizide giydiği elbiseler dizi kombineleri takıları ayakkabı ve çantaları ile diğer aksesuarlarının marka model ve fiyatları ile ilgili yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

O Kız Dizisi İpek karakteri ve bu karakteri canlandıran Ece Efe hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncunun instagram adresine https://www.instagram.com/xecexefe/ linkinden ulaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder