-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Teşkilat Dizisi Diplomatın Kızı Celine Kimdir?

Teşkilat Dizisi Diplomatın Kızı Celine Kimdir?
Teşkilat Dizisi Diplomatın Kızı Celine 

Teşkilat Dizisi Diplomatın Kızı  Celine rolünü canlandıran  Cansu Tuman hakkında detaylara dizifilmtv farkı ile haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Trt ekranlarında yeni sezonda da izleyenler ile buluşmaya hazırlanan Teşkilat Dizisi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna Bedro karakteri ile birlikte Celine karakteri son olarak dahil olan oyuncu oldu. 

Teşkilat Dizisi Celine Kimdir?

Teşkilat dizisi Celine karakteri dizide Diplomat karakterinin küçük kızı olarak yer alacaktır. Dizide Celine karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Cansu Tuman'dır. Başarılı oyuncu 1994 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Lise sonrası eğitimlerini  İstanbul Kültür Üniversitesinde Moleküler Biyoloji alanında tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine eğitimlerini ise  Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde almıştır. 

Şimdilerde Teşkilat dizisi Diplomatın Kızı Celine rolü ile ekranlara gelen Cansu Tuman Arka Sokaklar Dizisi ile başlayan dizi kariyerine Kiralık Aşk Dizisi ile devam etmiştir. Sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetlerin başarılı karakteri Arzu'nun gençliği ile ekranlara gelen oyuncu bu dizi sonrasında Öğretmen dizisinde rol almıştır. 

Cansu Tuman Yer Aldığı Diziler
Teşkilat 
Öğretmen 
Ufak Tefek Cinayetler
Kiralık Aşk 
Arka Sokaklar 

Cansu Tuman Resmi İnstagram Hesabına @cansutuman kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. Teşkilat dizisi Celine karakterini canlandıran  Cansu Tuman hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Teşkilat Dizisi Celine son bölümde giydiği kıyafet elbise ve aksesuarların marka model ve fiyatları ile ilgili bilgileri yorum alanından bizlere sorabilirsiniz. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder