-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi 35. Bölüm Reklamsız İzle 18 Eylül Pazar

Yargı Dizisi 35. Bölüm Full İzle
Yargı Dizisi 35. Bölüm Reklamsız İzle 

Yargı Dizisi 35 Bölüm 18 Eylül Reklamsız İzle, Yargı Dizisi 35 Bölüm 18 Eylül Reklamsız İzle, Yargı Son Bölüm full İzle, Yargı 18 Eylül Hd izlemek için detaylara haberlerin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yargı Dizisi Son Bölüm İzle

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Yargı yeni sezona 18 eylül Pazar akşamı yayınlanan 35. bölümü ile merhaba dedi. Yargı Dizisi son bölümü saatinde izleyemeyenler ise dizinin tekrarını reklamsız bir şekilde izlemek için araştırma yapıyor.

Yargı dizisi 18 Eylül son bölüm bir cinayet olayı ile başladı. Dizide Savcı Ilgaz ilk sezon sonunda avukat Yekta'nın kara para aklama dosyasına baktığı anlaşılırken Eren Başkomiser ise ekibi ile bir kuyuda birden fazla ceset bulur. Yargı Dizisi Son bölümü izleyenler ise avukat Yekta'nın hapisten çıktığını görürler. 

Yargı Dizisi 35.Bölüm İzle

Dizide yeni sezonda kadroya dahil olan Haluk karakterinin ise Yekta ile birlikte olduğu görülür. Pars savcının ise İstanbul Başsavcısı olduğunu öğrenir izleyenler. Diğer yandan ise Ceylin Müjde'nin kayıp oğlunu aramaktadır. Müjde'nin oğlu ise kuyudaki cesetlerin arasından yaralı olarak çıkan Mehmet Can'dır.  

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder