-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi 36. Bölüm Reklamsız İzle 25 Eylül Pazar

Yargı Dizisi 36. Bölüm Reklamsız İzle 25 Eylül Pazar
Yargı Dizisi 36. Bölüm Reklamsız İzle 25 Eylül Pazar


Yargı Dizisi 36 Bölüm 25 Eylül Reklamsız İzle, Yargı Dizisi 36 Bölüm Hd İzle, Yargı Son Bölüm full İzle, Yargı 25 Eylül Hd izlemek için detaylara haberlerin devamından ulaşabilirsiniz. 

Pazar günlerinin sevilen dizisi Yargı yeni sezona geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile başladı. Dizi yeni sezonda oldukça ilginç bir cinayet olayı le başlarken yine izleyenlerin kafalarını karıştırmayı başardı. 

Yargı Dizisi 25 Eylül Son Bölüm İzle

Geçtiğimiz sezona damga vuran ve reyting rekorları kıran Yargı Dizisi son bölümü gününde ve saatinde izleyemeyenler ve kaçıranlar  dizinin tekrarını reklamsız ve hd bir şekilde izlemek için araştırma yapıyor. Yargı Dizisi Son Bölüm Reklamsız izlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Yargı dizisi son bölümde 4 ceset ve ağır yaralı bir çocuk kuyudan çıkartılmıştı. Ceylin'in doğum gününde tüm küsler bir ayara gelirken Savcı Pars ile ilk sezon diziye dahil olan Derya savcının birliktelikleri dikkatlerden kaçmadı. Diğer yandan ise Ilgaz savcının kardeşinin Emniyet Müdürlüğünde çaycı olarak işe başladığı oldu. Avukat Ceylin'in bürosunda ise ablasının yardımcılık yaptığını gördük. 
Yargı Dizisi Son Bölümde Metin Amir'in evine kiracı olarak Yargı Dizisi Ayten karakteri dahil oluyor. 

Yargı Dizisi 36.Bölüm İzle

Yargı Dizisi Son Bölüm izleyenler ise başsavcılık görevine Pars savcının getirildiğini izledi. Pars savcı kendi kutlama baklavasını alırken aynı zamanda acı haberi de arkadaşı Ilgaz'dan öğrenir. Pars savcının kardeşi Neva kuyudan çıkan cesetler arasındadır.

Yargı 36. Bölümde Kuyudan çıkartılan cesetlerin yanında bulunan bıçakta Neva'nın parmak izinin bulunması ise kafaları oldukça karıştırır. Diğer yandan Ilgaz karısı Ceylin'i dosyadan uzak tutmak istese de pek başarılı olamaz ve kuyudan çıkan ve yaralı olarak kurtulan çocuğun annesinin müvekkili olduğu ortaya çıkar. 

Yargı Dizisi 36. Bölümü Full reklamsız olarak izleyenler ise bir çok yen oyuncu ile karşılaşıyor. Diziye son bölümde katılan Yargı Gazeteci Burak karakteri de dizide ön planda olan oyuncular arasında yer aldı.  


Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder