-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi Neva'nın Katili Kim? Cinayetleri Kim İşledi?

Yargı Dizisi Neva'nın Katili Kim? Cinayetleri Kim İşledi?
Yargı Dizisi Neva'nın Katili Kim? 

Yargı dizisi Neva ve diğerlerinin katilinin kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yargı Dizisi Neva'nın katilinin kim olduğu dizinin ikinci sezonunda uzunca bir süre merak konusu olacağa benziyor. 

Yargı dizisinde Neva'nın da cesedinin bulunduğu kuyudan birde bıçak çıkmıştı. Islak zeminden parmak izinin tespiti zor olsa da bıçakta bir parmak izi bulundu. Pars savcının baş savcı olması ile kardeşi Neva'nın aynı gün ölü olarak bulunması Pars savcıyı oldukça üzdü. 

Yargı Dizisi Neva'nın Katili Kim?
Yargı Dizisi Neva'nın Katili Kim?


Yargı Neva'nın Katili Kim? 

Neva'nın katilinin kim olduğu hakkında bir çok yorum var. Tabi dizi ters köşe yapmaya alışık olduğu için tahminler de yanılmalar olacaktır. 

Cüneyt Neva hakimin sevgilisi olan Cüneyt katil sıralamamızda ilk sırada yer alıyor. Cinayet saatinde hapiste olduğunu düşündüğümüzde katil olma olasılığı düşük de olsa bir başkasına suç işletmiş olabilir. 

Yekta Neva Hakimin kati adayları arasında dizinin sevilen karakteri Yekta yer alıyor. Yekta kendisine ait paraların Cüneyt tarafından Neva Hakimin evine saklandığını bilen Yekta Katil adayları arasında yer alıyor. 

Avukat Tolga karakteri ise bir diğer şüpheli listemizde yer alıyor. Şüpheci bakışları diziye girdiğinden bu yana değişmeyen Avukat tolga sonunda Ceylin'in yardımcısı olur. Ceylin'in yardımcılığını yaparken ise sürekli bir gizem vardır üzerinde. 

Gazeteci Burak karakteri ise diziye yeni sezonda katılan oyuncular arasında yer alıyor. Şimdilik herhangi bir şüpheli hareketine rastlanmasa da haber için yapamayacağı şey yok. Ancak dizifilmtv ekibi olarak katil olsa kuyudaki cesetlerden haberi olur ve haber yapmak için o kadar dalavere yapmazdı. 

Yargı Dizisi Haluk karakteri ise dizide zengin bir iş isanı olarak dahil olan isimdir. Metin Amir'in şoförlüğünü yaptığı Haluk karakteri Neva ile aynı uçakta bulunuyordu.  

Yargı Dizisi Çetin karakteri ise Ceylin'in kardeşi ile sevgili olma yolunda ilerleyen ve kendisini doktor olarak tanıtan ve diziye yeni sezonda katılan bir karakterdir. Çetin Neva Hakim'i en son sahilde gören kişilerden birisidir. 

Yargı Dizisi Ayten ise Metin Amir'e yeni kiracı olarak gelen kişidir. Katil olma ihtimali zayıf olan birisidir. 

Son olarak içinde intikam hırsı dolu olan kötü çocuk Serdar karakteri katil adayları arasında yer alıyor. 

Dizide görmediğimiz herhangi birisi de suç olabilir. Neva hakim olduğu için herhangi bir suçlu hapisten çıkıp intikam almak isteyebilir.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder