-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yargı Dizisi Tolga Kimdir? Gerçek Adı

Yargı Dizisi Tolga Kimdir? Gerçek Adı
Yargı Dizisi Tolga 


Yargı Dizisi Tolga karakterini canlandıran Emir Özden hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarının sevilen ve hemen her bölümü merakla beklenen dizisi Yargı yeni sezona bu akşam yayınlanan bölümler merhaba diyecek. Dizinin kadrosuna yeni sezonda bir çok isim dahil oldu. Bu oyunculardan birisi de Emir Özden oldu.

Yargı Dizisi Avukat Tolga Kimdir?

Yargı dizisi Tolga karakteri henüz hukuk fakültesini yeni bitirmiş bir hukukçudur. Çekingen ve oldukça çalışkan birisidir. İyi bir avukat olmak istemektedir. 

Yargı Dizisi Tolga rolünü canlandıran Emir Özden 21 Ekim 1996 tarihinde İstanbul ilinde doğmuştur. Aslen Trabzonlu 'dur.  Şimdilerde 26 yaşındadır.  Terazi burcu olan oyuncu 1.68 m boyunda ve  61 kg ağırlığındadır. Lise sonrasında eğitimlerini Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Tolga karakteri ile ekranlarda olan oyuncu bu diziden önce Trt ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Ege karakterini canlandırmıştı. Oyuncunun rol aldığı diğer dizifilmtv projeleri ise şunlardır. 

2022 - Yargı / Tolga
2020/2021 – Masumlar Apartmanı / Ege Özdemir
2017/2018-  Kanatsız Kuşlar / Emre
2016 /2017- Umuda Kelepçe Vurulmaz / Kömür
2015 – Poyraz Karayel/ Oğuz Ayaz
2014 – Not Defteri
2013 – Böyle Bitmesin
2012 – Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam
2019- Bilmemek/ Umut

👉👀Yargı Dizisi Burak karakteri ve ✋👉Yargı Dizisi Haluk karakterleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara bağlantıları ziyaret ederek ulaşabilirsiniz 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder