-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Yasak Elma'nın Leylası Iman Casablanca Kimdir?

Iman Casablanca Kimdir?
 Iman Casablanca Kimdir?

Geçtiğimiz sezon ekranlara sezon finali ile ara veren Yasak Elma dizisi yeni sezonda yeni oyuncular ile birlikte ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilerek izlenen Yasak Elma dizisinde yeni sezonda diziye Lila ve Tülin karakterlerinin ardından Leyla karakteri dahil oldu. Bu yazımızda sizlere Yasak Elma Dizisi Leyla Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz sezonlarda bir çok oyuncu diziden rolleri gereği ayrılırken diziye de birbirinden değerli yeni oyuncular dahil oldu. Diziye son olarak katılan ve Yasak Elma Dizisi Leyla rolü ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Iman Casablanca hanımdır. Yabancı bir oyuncu ile kadrosuna güç katan dizi yeni sezonda aynı kanalında ekranlarda olacak.

Yasak elma Dizisinde Leyla karakteri  ailesinin baskıları sonucunda sevmediği ve hoşlanmadığı birisi ile evlenmek zorunda olan birisidir. Kaderinin bu şekilde olmasına adeta isyan eden Leyla kendi hayatını değiştirmek amacı ile evinden ayrılarak İstanbul iline kaçar. Ancak İstanbul ilinde hayat hiç de o kadar kolay olmayacaktır Leyla için. Leyla'nın hayatı İstanbul'da Kaya ile tanışması sonucu bir anda değişir. Kaya ve Leyla arasında duygusal bir aşk dizide konu edilecek bölümlerden olacaktır.

Yasak Elma dizisinde Leyla karakterine bu yeni sezonda oldukça fazla iş düşecektir. Bir çok oyuncunun değiştiği dizi ana konu olarak tahminimizce Leyla ve Kaya aşkı üzerine doğru yönelecektir bu sezon. Hal böyle olunca Yasak Elma Dizisi Leyla karakteri bol bol dizide ön planda olacaktır. Dizi hayranları diziye yeni katılan Yasak Elma Leyla Gerçek Adı konusunu internetten aramaya başladılar bile. Yasak Elma Dizisi Leyla rolünü canlandıran Iman Casablanca hakkında ki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Iman Casablanca Kimdir?

Genç ve güzel oyuncu 2018 yılında yapılan Best Model of the World’ü birincilik ile kazanmıştır. Güzelliğinin yanı sıra eğitimi ile de dikkat çeken başarılı model ve dizi oyuncusu Dört tane yabancı dil biliyor. Bunun yanı sıra iyi bir matematikçi olan Iman Casablanca çok iyi derecede Türkçe konuşabiliyor.

Oyuncu  2018 de Türk Hava Yollarında bir dönem  Kabin Memuru olarak görev almıştır. Oyuncu 1.75 cm boyunda ve  50 Kg ağırlığındadır. 2 yıl süre ile başarılı bir şekilde konuştuğu  Türkçe derslerinin yanı sıra  oyunculuk dersleri almıştır. 1996 doğumlu olan Iman Casablanca yeni dizisi Yasak Elma'da Leyla karakteri ile ekranlarda olacak. imancasablanca kullanıcı adı ile instegram hesabına ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Dizisinin  Leyla Karakteri Iman Casablanca hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve rolü ile ilgili yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu senede reyting yarışında birbirinden güzel diziler boy gösterecek.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder