-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Arka Sokaklar Komiser Ayşe Kimdir? Cansın Çekili

Arka Sokaklar Komiser Ayşe Kimdir?
Arka Sokaklar Komiser Ayşe 


Kanal D ekranlarının sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Komiser Ayşe Arıcan karakterini canlandıran oyununcunun gerçek adı Cansın Çekilli hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Ekranların en uzun soluklu olma özelliği taşıyan Arka Sokaklar dizisi yeni sezona bu akşam başlıyor. Dizinin yeni sezonunda özel ekibe 3 yeni komiser katılıyor. Bu oyunculardan biriside Cancın Çekilli oldu. Cansın Çekilli diziye komiser Ayşe karakteri ile dahil oldu.

Arka Sokaklar Cansın Çekili
Arka Sokaklar Komiser Ayşe Kimdir? Cansın Çekili

Arka Sorkaklar Ayşe Komiser Kimdir?


Arka Sokaklar Dizisi Ayşa komiser rolünü canlandıran Cansın Çekilli 1989 yılında İzmir ilinde doğmuştur. 1.75 cm boyunda olan güzel oyuncu 55 kilodur. Terazi burcu olan oyuncu  Adnan Önal Studio Menajerlik bünyesinde çalışmıştır.Bunun yanı sıra Hilal Saral Akademi Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri almıştır. 

Dizi kariyerine ile olarak 2018 yılında yayınlanan ve ünü sınırları aşan Erkenci Kuş dizisi ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında Çocuk dizisinde de Zeynep karakteri ekranlara gelmiştir. Oyuncunun ro aldığı diğer dizifilmtv projeleri ise şunlardır. 


2018 – Erkenci Kuş (Aysel)
2019 – Mucize Doktor
2019 – Çocuk (Zeynep)
2022- Arka Sokaklar (Ayşe)

Arka Sokaklar Ayşe Komiser rolü ile ekranlara gelen Cansın Çekilli hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarını bekliyoruz. Arka Sokaklar Ayşe Komiserin son bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile ayakkabısı çantası ve diğer aksesuarlarının marka model ve fiyatları ile ilgili detayları bu alanda bulabilirsiniz. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder