-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Arka Sokaklar Komiser Yavuz Kimdir?

Arka Sokaklar Komiser Yavuz Kimdir?
Arka Sokaklar Komiser Yavuz Kimdir? 


Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda oyuncu kadrosuna yeni oyuncular kattı. Batuhan Ekşi Arka Sokaklar diziine  ‘Komiser Yavuz Aslan’ karakteri ile yeni sezonda dahil olan oyuncu oldu. 

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni sezonda da Cuma akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Diziye yeni sezonda 3 oyuncu dahil oluyor. 

Arka Sokaklar Dizisi Yavuz Kimdir? 

Dizide Yavuz karakteri ekibe yeni katılacak olan Komisererden birisidir. Arka Sokaklar Yavuz karakterini canlandıran oyununcunun gerçek adı Batuhan Ekşi'dir. Batuhan Ekşi 13 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1,86 metre boyunda olan oyuncu 78 kilodur. Terazi Burcu olan oyuncunya https://www.instagram.com/eksibatuhan/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Lise sonrası eğitimlerini  Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Dizi kariyerine ilk olarak 2011 yılında popüler olan ‘Sihirli Annem’ dizisi ile başlamıştır. Hobileri arasında motorsiklet kullanmak olan oyuncunun her akşam kahve içmekten hoşlanır. 

Şimdilerde Arka Sokaklar Komiser Yavuz rolü ile Kanal D ekranlarında boy gösteren Batuhan Ekşi son olarak Kardeş Çocukları isimli dizide rol almıştır. Oyuncunun yer aldığı dizifilmtv projeleri ise şunlardır. 

2019- Kardeş Çocukları/ Onur
2018 – Elimi Bırakma / Tarık Yelkenci
2016/2018 – Kalbimdeki Deniz / Mustafa Tarhan
2015 – Yaz’ın Öyküsü / Ege
2015 – Göç Zamanı / Yusuf
2013 – İntikam / Anıl
2013/2015 – Medcezir / Doruk
2013- Galip Derviş / Engin Onparmak
2011 – Sihirli Annem / Efecan

Arka Sokaklar Yavuz komiser karakterini canlandıran Batuhan Ekşi hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. OIyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorum alanından düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder