-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Canım Annem 156. Bölüm Full izle Youtube 3 Ekim 2022

Canım Annem 156. Bölüm Full izle
Canım Annem 156. Bölüm Full izle Youtube 3 Ekim 2022


Sevilerek izlenen günlük dizi Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün  TV8 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. 3 Ekim Pazartesi Canım Annem 156. Bölüm izlemek için tüm detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

3 Ekim Cuma Canım Annem 156. Bölüm Full İzlemek isteyen  TV8 kanalı hayranları günlük dizi Canım Annem 156. Bölümü ile ekranlarda. Dizinin yeni bölümünü zamanında izleyemeyenler ve kaçıranlar ise Canım Annem Son Bölüm 156.  Bölümü izlemek için arama yapıyor. 2 Ekim 2022 Pazartesi günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü Full HD kalitede Youtube kanalın ve sitemizden izleyebilirsiniz. 

Canım Annem Dizisi 156. Bölüm İzle


Canım Annem Dizisi 3 Ekim Pazartesi yeni bölümü zamanında izleyemeyenler daha sonra dizinin son bölümünü izlemek istiyor. 

Dizinin son bölümünde Asude karakteri dizide yer alan Murat karakterini bir şekilde kandırmayı başarmıştır. Dizide yer alan  Halit  Nazlı’nın konağa dönmesini istememektedir. Tam tersi Sümbül ise onun konağa dönmesini istemektedir. 

Murat ise Halit’e olan saygı ve sevgisinden dolayı pndan uzak durmaya çalışırken Zeynep ise  annesini sayıklamaya başlamıştır.  Zeynep’le telefonda  görüntülü bir şekilde konuşan Nazlı’nın  Zeynep ile neler konuştuğunu öğrenmek isteyen Asude ise oldukça tedirgindir.  

Nazlı’nın konuşmalarını duyan Murat onun  Ömer ile sevgili olmadığını öğrenir. Ela ise Sümbül ve Suzi’nin bütün yardımına rağmen geri adım atmamaktadır. Furkan ise bu durum karşısında  adeta dağılmıştır. Belirli bir süre ortalarda görünmemeye çalışsa da eninde sonunda eve dönmek zorunda kalır. Bütün gerçekleri Suzi'den öğrenmeyi başarır. 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder