-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Canım Annem 158. Bölüm Full İzle 5 Ekim 2022

Canım Annem 158. Bölüm Full İzle  5 Ekim 2022
Canım Annem 158. Bölüm Full İzle  5 Ekim 2022

Günlük dizilerden olan ve TV8 ekranların da hafta içi her gün yayınlanan günlük dizi Canım Annem tüm heyecanı ile devam ediyor. Canım Annem Dizisi  158. Bölüm yayınlandı. 5 Ekim Çarşamba günü saat: 14:45 de ekranlara gelen  Canım Annem 158. Bölümü canı olarak izleyemeyenler ve canlı yayını kaçıranlar dizinin yeni son bölümünü sitemiz üzerinde full hd reklamsız olarak izleyebilirler. 

Canım Annem 158 Bölüm İzle

Canım Annem dizisi son bölümde tüm olup bitenleri öğrenen Murat için artı annesi ile hesaplaşma vakti gelmiştir. Asude ise bu durumda geri adım atmaz. Yaptıklarını Murat'ın iyiliği için yaptığını ifade etse de oğlu Murat şimdilik annesini affetmez. 

Diğer yanda ise Melek bu olup biten elektrikli havadan  ve gerilimden sıyrılıp Nazlı’ya bir kaç çift laf eder. Nazlı, bu olanlardan dolayı kendi suçu olmadığını söylemeye çalışsa da kendisini bir türlü dinletemez. Murat ise yanına  Zeynep ve Nazlı’yı almış ve yazlık eve doğru yola çıkmıştır. Asude ise bu durum karşısında oldukça yıkılır. Melek ise kendine yeni bir yol çizerek türlü türlü ve yeni planlar düşünür ve bu planları uygulamaya koyar. 

Canım Annem Son Bölüm İzle 5 Ekim 2022

Nazlı, tüm bu olup bitenleri Murat'a bir bir anlatırken farkında olmadan ikili arasında bir yakınlaşma meydana gelir. Ela ise farkında olmadan  Yüksel’in hazırladığı  tuzağına düşer ve Şile’ye doğru yola çıkar. Furkan ise ona sürpriz yapmak için konağa gittiğinde oldukça  meraklanır. Canım Annem Dizisi Son Bölüm İzleyenler Sümbül ve Suzi yeğenlerinin barışmasına oldukça sevinirler. Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder