-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Canım Annem 159. Bölüm Full İzle 6 Ekim 2022

Canım Annem 159. Bölüm Full İzle
 Canım Annem 159. Bölüm Full İzle 6 Ekim 2022

Canım Annem 159. Bölüm Full İzle Youtube, 6 Ekim 2022 Perşembe günü yayınlanan Canım Annem Dizisi  159.Bölüm Full İzle 6 Ekim Perşembe  Canım Annem 6 Ekim Son Bölüm İzle

Canım Annem 159. Bölüm İzle 

Ekranların sevilerek izlenen günlük dizisi TV8 ekranların da hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Canım Annem Dizisi  159. Bölüm 6 Ekim günü saatinde yayınlandı. 6 Ekim Çarşamba günü saat: 14:45 de başlayan  Canım Annem 159. Bölümü canlı ve saatinde izleyemeyenler için Canım Annem Son Bölüm full hd reklamsız olarak izleyebilirsiniz. 

Dizinin son bölümünde Nazlı Murat ve Zeynep hep birlikte  yazlıkta mutlu olmaya çalışsalar da  Asude’nin gölgesi her ikisinin üzerinde dolaşmaktadır. Murat’ın annesini aklından çıkarması mümkün olmamakla birlikte Nazlı'nın çabaları da kafi gelmez ve onu bir türlü affedemez. 

Canım Annem Son Bölüm İzle 6 Ekim 2022

Halit güzel bir gün onları ziyarete gelmiştir. Sonunda Zeynep’in manevi dedesi olacağını düşünen Halit Murat'ı oğlu olarak görmek istemektedir kızının mutluluğu için. Bu mutlu tabloyu ise Melek oldukça kıskanmaktadır. 

Murat ise  Nazlı’ya evlenmek isteğini tekrar eder. Bu teklifi ise onlar fark etmeden  Zeynep duymuştur.  Diğer yandan ise Ela Yüksel’in elinden bir şekilde kaçmayı başarır. Bu kaçış sırasında  Yüksel yere düşmüştür. Ela ise onun yere düştükten sonra hareketsiz oluşundan dolayı öldüğünden endişe etmektedir.  Furkan ise Yüksel'e ulaşamadığı için oldukça gergindir. Ela  ise başına gelenleri Furkan’a anlatamaz. Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder