-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Canım Annem 160. Bölüm Full İzle Youtube 7 Ekim 2022

Canım Annem 160. Bölüm Full İzle Youtube 7 Ekim 2022
 Canım Annem 160. Bölüm Full İzle Youtube

Canım Annem 160. Bölüm Full İzle Youtube 7 Ekim 2022 Cuma günü yayınlanacak olan günlük Dizi Canım Annem son bölümü izlemek için detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Dizisi 160. Son Bölüm 7 Ekim Cuma günü ekranlara geliyor. Diziyi canlı olarak saatinde izleyemeyenler ve yeni bölümü kaçıranlar diziyi izlemek için google üzerinde araştırma yapıyor.

Canım Annem 160.Bölüm 7 Ekim Cuma Yeni Bölüm İzle! 

Dizinin 7 Ekim 2022 Cuma günü yayınlanan sön bölümünden önce bir önceki bölümde nelre yaşanmıştı kısaca hatırlayalım isterseniz. Zeynep, evli sandığı anne ve babasının tekrar evlenmelerini anlayamaz. Nazlı ve Murat ikilisi ise nikâh tazelemek amacı ile evlendiklerini ona anlatarak bu durumu onun anlayabileceği şekilde anlatmaya çalışırlar. 

Zeynep ise anladığı kadarı ile bu düğün için oldukça sabırsız ve bir o kadarda heyecanlıdır. Murat ve Nazlı da tıpkı Zeynep gibi oldukça heyecanlıdırlar. Bu heyecan karşısında bir an evvel nikahı yapmak istemektedirler. Bu durum birilerini mutu ederken diğer yandan ise Melek karakterini oldukça üzmektedir. 

Canım Annem 160. Bölüm Full İzle

Canım Annem Son Bölümü Youtube izleyenler ikilinin nikah işlemlerinden döndüğü sırada Asuda'yi karşılarında görürler.  Murat ise Nazlı’ya yaptıkları için annesini affetmiyordur. 

Dizide bir yandan bunlar olurken diğer yanda Ela Yüksel'in ölmediğini öğrenince oldukça rahatlar. Furkan ise Ela'nın hala bir şeyler sakladığını düşünmektedir. Canım Annem 160.Bölüm 7 Ekim Cuma Yeni Bölüm İzle!

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder