-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Canım Annem 161. Bölüm Full İzle Youtube 10 Ekim 2022

Canım Annem 161. Bölüm Full İzle Youtube 10 Ekim 2022
 Canım Annem 161. Bölüm Full İzle Youtube 

Canım Annem Dizisi 161. Bölüm 10 Ekim 2022 Pazartesi günü ekranlara geldi. Diziyi canlı olarak saatinde izleyemeyenler ve son bölümü kaçıranlar dizinin 161. bölümünü izlemek için araştırma yapıyor. Günlük dizilerden olan Canım Annem dizisi yeni son bölümü olan 161. bölüm Pazartesi ekranlara geliyor. 

Canım Annem Son Bölüm İzle 10 Ekim 

Sevilen dizide son bölümde dizinin ana karakterlerinden olan asil Asude hanım oğlunun ayağına kadar gidip özür dilese de oğlu  Murat yine onu affetmez.  Asude hanım  bu olay sonrası geri dönerken karşılaştığı Melek ona bir kaç cümle laf söyleyerek yakışmayan hareketler yaptığını söyler

Canım Annem Son Bölü İzleyenler dizide bir diğer taraftan Nazlı'nın  Murat’tan kendi annesine bir şans vermesini isteği ile karşılaşır. Murat ise Nazlı'nın bu söylemlerini dikkate almaz çünkü annesiyle yollarını ayırmaya son derece kararlıdır. 

Canım Annem 10 Ekim Full İzleme kısmına geçmeden önce geçtiğimiz bölümde neler oldu kısaca hatırlayalım. Murat'ın tek dersi Nazlı’yla evlenmek ve güzel ve mutlu bir yuva kurmaktadır. Küçük Zeynep ise babasından annesine güzel bir sürpriz ile birlikte evlenme teklif etmesini ister. 

Canım Annem 10 Ekim İzle 

Zeynep'in bu teklifi Murat’ın oldukça hoşuna gider. İkisi birlikte bir bahane ile Nazlı'yı evden gönderirler. Birlikte evi süsleyip hazırlıklara başlarlar. Murat ve Zeynep evi süsleyip Nazlı’yı heyecanla beklerlerken Murat’a bir telefon gelir.  

Canım Annem 161. Bölüm Ful izleyenler dizinin son bölümünde Ela'nın  Yüksel’den kurtulmaya çalıştığını gördü. Ancak kurtulmaya çalışırken Furkan’ın ona sorduğu sorulara cevap veremez.  sorularına bir türlü cevap verememektedir. Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder