-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Canım Annem 162.Bölüm Youtube İzle 11 Ekim 2022 Salı

Canım Annem 162.Bölüm Full İzle
Canım Annem 162.Bölüm Youtube İzle 11 Ekim 2022 Salı 


Canım Annem 162.Bölüm Youtube İzle 11 Ekim 2022 Salı günü 162. bölümü ile ekranlara gelen günlük dizi Canım Annem dizisini yayını saatinde izleyemeyenler ve canlı yayını kaçıranlar Canım Annem Dizisi 162. Bölümü Full İzlemek için google üzerinde araştırma yapıyor. 

Canım Annem 162.Bölüm Full İzle

Canım Annem Son Bölüm 11 Ekim İzleme konusuna gelmeden önce dizide bir önceki bölüm neler yaşandı kısaca hatırlayalım. Canım Annem dizisinde son bölümde Murat annesinin kalp krizi geçirdiği haberi ile adeta yıkılmıştı. Nazlı'nın doğum günü için kızı ile birlikte yaptıkları hazırlık yarım kalmıştır. Melek ise Nazlı'yı öldürmek için hazırlık yaptığı sırada Murat'ın telefonu ile oyunu bozulur. 

Canım Annem 11 Ekim Salı Son Bölüm izleyenlerin bir diğer merak ettiği konu ise  Asude'nin yaşadığı ve son derece  ciddi olan krizdir. Bu kriz sonucunda hayati tehlikesi ise hali hazırda devam etmektedir. Murat ise  annesinin geçirdiği kalp  krizden dolayı kendini suçlamaktadır. Melek ise Murat’ın çektiği vicdan azabı ve suçluluk duygusunu kendi lehine kullanmakta ve onu Nazlı’dan uzaklaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. 

Canım Annem 11 Ekim 2022 Son Bölüm İzle

Tüm bu olup bitenlerden sonra  Nazlı ve Murat arasında ister istemez bir mesafe ortaya çıkmıştır. Her ikisinin de bu olup bitenlerden kusurları olmasa da vicdan yapmaktadırlar. Bu durum karşısında her ikisi de zor bir karar almak zorundadır.  

Canım Annem 162.Bölüm Youtube İzlemeye geçmeden önce Furkan karakterinin  Ela ile Yüksel karakterini bir arada gördüğünde oldukça şaşırdığını hatırlatalım. Ela ise Yüksel’in itiraflarının kayıtlı olduğu videonun elinde bulunduğunu sanmaktadır. Ancak bu  kameranın sd kartı Yüksel’in adamı tarafından alınmıştır. Bu sebeple onun bu çabaları tamamı ile boşa gitmiştir. 

 
Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder