-->
yrDJooVjUUVjPPmgydgdYJNMEAXQXw13gYAIRnOQ
Bookmark

Canım Annem 166. Bölüm 17 Ekim Full İzle

Canım Annem 166. Bölüm 17 Ekim Full İzle
Canım Annem 166. Bölüm 17 Ekim Full İzle

Canım Annem 166 Bölüm 17 Ekim Full İzlemek için detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Canım Annem Dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Sevilen diziyi yayını saatinde canlı olarak izleyemeyenler veya diziyi daha sonra izlemek isteyenler ise Canım Annem Son bölümü izlemek için google üzerinde araştırma yapıyor. 

Canım Annem 166.Son Bölüm İzle

Canım Annem Dizisi 166. Son bölümde Nazlı’nın olaylar sonrasında çok kolay bir şekilde  vazgeçmiş olması dizinin yakışıklı karakteri Murat’ı son derece üzmüştür. Murat  Zeynep'i ikna etmek için bir yol bulmaya çalışır.  Yusuf ile bu konu hakkında  dertleşir ancak Yusuf da bu defa Murat'a yol gösterecek cesareti kendinde bulamaz. 

Canım Annem 17 Ekim Pazartesi Son Bölümü izleyenler için bir önceki bölümde neler olduğunu kısaca hatırlatalım. Melek Nazlı’nın sırrının ne olduğunu merakından dolayı Rüstem ile birlikte çalışmaya başlar. Rüstem ise  bu sırrı öğrenmek amacı ile Selim’in evine girer.  Fakat beklenmedik bir şekilde  o da Melek ve arkadaşını araştırmaya başlar. Bu sırada olaya Ramo da dahil olacaktır. 

Canım Annem 17 Ekim 2022 Full İzle

Canım Annem 166.Bölüm reklamsız bir şekilde izleyenlerin bir başka öğreneceği konu ise Rüstem karakterinin Melek karakterine karşı elinde bir koz olmasını istemeye çalışmasıdır. Bu sırada  Nazlı, dalgın ve son derece  üzgün bir şekilde  dururken Zeynep’in onu zorlamasıyla dışarıya bahçeye çıkar. 

Murat’la birlikte ikisi  vakit geçirirken oldukça  romantik anlar yaşar.  Murat, bu sırada ondan asla vazgeçmeyeceğini dile getirir.  Nazlı’nın ise bu söylemler karşısında kafası oldukça karışır.  Murat annesiyle ise açık  bir şekilde annesi ile konuşarak artık onun hayatına müdahale etmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirir.  Asude ise  kahrolsa da ona  hiçbir şey belli etmez.

Yorum Gönder

Yorum Gönder

Yorum Gönder